Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню
  • Ландшафтное проектирование. Ландшафтный дизайн цена Киев

Ландшафтне проектування.
Ландшафтний дизайн ціна Київ.

Ландшафтна студія Garden House пропонує повний комплекс ландшафтних послуг починаючи від проектування, а також планування ділянки до втілення в реальність дизайну саду «під ключ»! Ми любимо свою роботу, тому завжди використовуємо тільки якісний посадковий матеріал.

Замовити ландшафтний дизайн в Києві і області легко! Швидше телефонуйте нашим професіоналам і залишайте заявку на безкоштовний виїзд дизайнера. Ми із задоволенням надамо Вам такі види послуг: 3D-візуалізація, проектування ландшафтного дизайну, озеленення, створення посівного газону, укладання рулонного газону, автополив, посадка рослин з гарантією приживлюваності на 1 рік, формування доріжок, облаштування рокариев, альпійських гірок, альпінаріїв.

Запорука успіху нашої студії - це поступова, узгоджена і злагоджена робота наших фахівців. Тому з нами Вам завжди буде комфортно працювати, так як ми цінуємо час кожного клієнта і пропонуємо індивідуальні рішення ландшафтного дизайну.

Секрет якісного ландшафтного дизайну

Професійний ландшафтний дизайнер - це один з найважливіших складових благоустрою земельної ділянки. Так Так! Саме дизайнер повинен викликати симпатію у Вас, вміти слухати, легко доносити ідеї, йти на компроміси. Спеціаліст по ландшафту - це сполучна ланка між клієнтом і працівниками з озеленення ділянки.
Для нас це не тільки робота, яка приносить дохід. Ландшафтний дизайн - це мистецтво стилю, це хобі що нагадує пазл, який збирається у велику красиву картинку з Ваших побажань і знань дизайнера в єдиний оригінальний ландшафтний проект.
Ви до сих пір вирішуєте де замовити ландшафтний дизайн в Києві? Телефонуйте в ландшафтну студію Garden House і замовляйте безкоштовний виклик фахівця.