Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

В`яз

Артикул: 130-032
Декоративне дерево

В'яз шорсткий «Pendula», С35

Артикул: 30-316

В'яз - традиційний парковий декор

В'яз здавна є одним з найбільш затребуваних листяних дерев, що використовуються для прикраси парків. Це досить популярна прикраса алей, також його часто застосовують для облаштування затінених ділянок відпочинку в парках і високих живоплотів.

При групових посадках добре уживається з горобинником, повстяними вишнями, черемхою, різними сортами яблунь. Красиво виглядає і поодинці.

Інтернет-магазин Garden House займається продажем саджанців в'яза з власного садового центру. Дбайливий догляд за посадковим матеріалом дозволяє нам гарантувати якість кожної рослини. Доставка по Києву та Україні здійснюється за цінами обраної транспортної компанії.

Асортимент в'яза

У ландшафтному дизайні найчастіше використовують такі різновиди даного дерева:
  • Звичайний або гладкий. Середньо- або швидкозростаючий вид з куполоподібною кроною. Прикрашає зони з ґрунтами підвищеної вологості. Найпопулярніші сорти: золотисто і сріблясто-строкатий, червоний, вирізний.
  • Граболистий в'яз. Велике дерево з несиметричними листовими пластинами і щільною кроною. Особливо декоративно на початку весни, так як цвіте до появи листя. Найбільш затребувані такі сорти як Вебба, Дампьера, Коопман, Вангутта.
  • Шорсткий або гірський. Швидкорослий вид з великими листками і коричнево-фіолетовими квітами. Ідеально підходить для прикраси затінених ділянок, які час від часу затоплюються. Карликові варіації можна купити для висадки на невеликих присадибних територіях.
  • Присадкуватий або дрібнолистний. Порівняно невисокий вид листяного дерева. Підходить для ділянок з бідними на поживні речовини ґрунтами. Особливо часто на присадибних територіях висаджують плакучі сорту.
Якщо вам важко при підборі підходящого різновиду саджанців, наші консультанти пояснять всі подробиці і розкажуть про догляд за молодими рослинами.

Переваги в'яза

Можна виділити декілька чинників, що визначили таку популярність даної рослини серед ландшафтних дизайнерів. Зокрема:
  • Різноманітність сортів. Можна підбирати оптимальний варіант за розміром, вимогливістю, забарвленням і формою листків і іншими параметрами. У сімействі є як крупноміри, так і деревця бонсай.
  • Можливість використання на вологих і лужних грунтах, де не приживаються багато декоративних рослин.
  • В'яз невибагливий при догляді. Відмінно переносить короткочасні затоплення та посухи.
  • Стійкість до атмосферних умов. Здатний пережити затяжні морози (до -50ᵒ С), дощі і сильні пориви вітру.
  • Швидке зростання, що дозволяє швидко затінити ділянки для спокійного і активного відпочинку в теплу пору року, або для висадки тіньолюбних рослин.
  • Відмінна регенерація, яка дає можливість коректувати форму крони без шкоди для її щільності.
Щоб купити вподобані вам саджанці в'яза та інших дерев, необхідно занести їх у віртуальну корзину магазину Garden House і заповнити форму замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом робочого дня для обговорення всіх нюансів.