Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Деревогубець

Артикул: 30-151
1500.00 грн
Артикул: 30-150
810.00 грн


Відгуки

Деревогубец круглолистий, 120-140 см
Деревогубец круглолистий (піраміда), 180-200 см

Унікальний і невибагливий деревогубец - гарне рішення для садового декору

Деревогубець - це велика листопадна ліана, яка вростає під кору дерев завдяки невеликим серповидним гачечкам на стеблах. Вона обплітає стовбури і балки проти годинникової стрілки, утворюючи розкидисту крону. Листя округлої форми влітку відливають глянсовою зеленню, а восени рясніють жовто-жовтогарячими барвами.

Перші непоказні квіточки з'являються на саджанцях в червні-липні, але вже через 8 днів їм на зміну приходять плоди у вигляді кулястих коробочок. Вони дозрівають до вересня, набуваючи яскраво-жовтого забарвлення. Пізніше вони розкриваються, демонструючи червоні насіння.

Кучеряві рослини цього роду скидають листя в листопаді, але плоди тримаються на пагонах всю зиму, красиво проступаючи крізь сніговий покрив. Колір кори у молодих пагонів червоно-коричневий, а у дорослих попелясто-сірий.

Деревогубець круглолистний є самим зимостійким сортом, пред'являючи занижені вимоги до умов зростання. Придбати цю та інші деревовидні ліани ви можете в магазині Garden House, оформивши доставку посадкового матеріалу на будинок. Забрати товар самовивозом можна, відвідавши наш садовий центр у Києві.

Краща прикраса для високих огорож та інших конструкцій

Якщо ви ще не стикалися з деревогубцем, то вам корисно буде прислухатися до порад досвідчених садівників. Завдяки їм, ви створите в міській межі або на дачній ділянці живу стіну, забезпечуючи собі комфортний відпочинок без сторонніх шумів.
Кучеряві рослини воліють:
  • Висадку на сонці або в напівтіні, радуючи своїх господарів стабільним приростом до 2 м в рік.
  • Розміщення на ділянках з родючим і пухким грунтом.
  • Простір. Оскільки ліани сильно розростаються, відстань між саджанцями має бути не менше 100 см.
  • Підживлення. Яму глибиною 50 см потрібно заповнити сумішшю з листової землі і перегною.
  • Підтримку. Якщо поблизу деревогубца не буде товстих опор, то він перетвориться в грунтопокривний.

Перші три зими після посадки необхідно мульчувати грунт тирсою і перегноєм, а також вкривати пагони картоном або нетканим матеріалом. Санітарна обрізка полягає в проріджуванні крони і видаленні слабких відростків. Щоб деревогубець добре розвивався, слід періодично розпушувати грунт біля коріння і видаляти з неї бур'яни. У молодому віці йому необхідний полив, особливо влітку. Він не піддається різним захворюванням, властивим іншим кучерявим культурам, і не представляє інтерес для комах-шкідників. У вегетативний період рослина потребує підгодівлі мінеральними добривами (мінімум 3 рази за сезон). У нашому інтернет магазині ви можете купити саджанці за оптимальною вартістю, оформивши доставку товару в ваш регіон України.

Чого не слід робити

Деревогубець не можна садити поблизу невеликих чагарників і невисоких сортів дерев, оскільки він оплете і погубить їх, позбавляючи їх необхідних умов існування. Якщо ви забудете про своєчасну обрізку, то красива культура перетвориться на паразита саду.
Продаж деревогубца в Garden House здійснюється за доступною ціною, тому ви зможете придбати посадковий матеріал у потрібній кількості для прикраси своєї дачі або на подарунок.