Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Декоративна слива

Декоративне дерево

Слива "Пісарди", саджанець 1 рік

Артикул: 230-166
85.00 грн
Декоративне дерево

Слива розчепірена «Nigra», С20-С35

3340.00 грн - 3900.00 грн
Артикул: 130-064
Декоративне дерево

Слива розлога «Nigra», 200-230 см

Артикул: 130-035


Відгуки

Слива розлога «Nigra», 200-230 см

Декоративна слива - краща прикраса для саду або парку

Багато ландшафтних дизайнерів та любителів-садівників цінують декоративну сливу за живописно звисающі гілки і фіолетово-пурпурні листя. Але особливо привабливо дерево виглядає в травні, коли розпускаються яскраво-рожеві квіти. Саджанці сорту «Nigra» використовують окремо на присадибних ділянках або клумбах, а також в комбінації з іншими квітучими деревами та чагарниками.
Листяне дерево вражає своєю красою цілий рік. Навіть коли листя опадає, рельєфні гілки і незвичайна форма крони як і раніше притягають погляд. Купити посадковий матеріал за низькою ціною в Києві ви можете в нашому садовому центрі.

Слива розчепірена - справжня перлина для створення розкішного саду

Завдяки тому, що з декоративної сливи можна виростити невисока струнке деревце (не вище 7м) або невеликий чагарник, вона стала невід'ємним атрибутом садів і паркових алей. На сторінках інтернет-магазину Garden House ви знайдете прекрасний посадковий матеріал, а наші менеджери допоможуть вам цінними порадами з посадки та догляду за рослиною.
Кора листяного дерева має червоно-коричневе забарвлення, який з ростом саджанця зміниться на чорний з червоний відливом. Часто на гілках і стовбурі виростають невеликі колючки. Тому декоративна слива не загубиться серед інших насаджень навіть у зимовий період.
Конічна крона молодого дерева поступово перейде в округлу і широку. Еліптичні блискучі листочки рубінового кольору з'являються вже в квітні. А на серпень-вересень припадає дозрівання темно-червоних круглих плодів, які за розміром трохи крупніше вишень. Вони дуже солодкі і соковиті. Продаж посадкового матеріалу відбувається в контейнерах, тому рослина добре переносить транспортування.

Як вибрати найбільш вдале місце для посадки?

Декоративна слива досить примхливий екземпляр. Вона не приживеться на грунтах, з високим вмістом вапна, а на легких - листя будуть раніше опадати. Для саджанців краще вибирати помірно-вологий грунт на відкритих сонячних ділянках.
Поверхнева коренева система погано реагує на ущільнення грунту і не дає нащадків. Запропонований в нашому магазині посадковий матеріал можна висаджувати навесні або восени. Якщо ви не хочете зробити з декоративний сливи невисокий кущ, то обрізати дерево сильно не потрібно. Досить прибрати пошкоджені гілки наприкінці осені. Неглибоке періодичне розпушування наситить грунт киснем і дерево буде краще рости.

Основні шкідники і хвороби

Необроблена декоративна слива може бути уражена борошнистою росою або зеленої листовійкою, а гілки та стовбур постраждати від некрозу. Обробка різними фунгіцидами здатна впоратися із захворюваннями, а весняне обприскування інсектицидами вбереже від комах.
Найбільш небезпечним в Україні для рослини вважається травневий хрущ. Його личинка здатна погубити кореневу систему молодий декоративної сливи. Тому своєчасна обробка, особливо в період вегетації, необхідна.
Купити здоровий посадковий матеріал за низькою ціною ви можете, приїхавши в наш садовий центр або зробивши заявку по інтернету.