Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Чайно-гібридні

Цвітучий чагарник

Троянда чайно-гібридна Аква

Артикул: з20-002
75.00 грн
Артикул: з20-011
65.00 грн
65.00 грн
Артикул: з20-001
66.00 грн
Артикул: з80-054
55.00 грн
Артикул: з80-053
55.00 грн
Артикул: з80-052
55.00 грн
Артикул: з80-050
57.00 грн
Артикул: з80-037
72.00 грн
Артикул: з80-055
60.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда чайно-гібридна Піано

Артикул: з-80-067
60.00 грн
Артикул: з80-028
82.00 грн


Відгуки

Троянда чайно-гібридна "Ландора", саджанець 20 см
Троянда чайно-гібридна  Avalanсhe (Аваланж), 30-40 см
Троянда ‘Гранд Гала’, 40-50 см
Троянда чайно-гібридна  Avalanсhe (Аваланж), 30-40 см
Троянда ‘Гранд Гала’, 40-50 см
Троянда ‘Присцилла’, 40-50 см

Кращі саджанці чайно-гібридних троянд в Garden House

Це улюблений квітка більшості жінок і одна з найбільш приватних мешканок клумб. Її бутони символізують красу, чистоту, любов. Красиві доглянуті кущі на ділянці не тільки служать чудовою прикрасою присадибної території, а й демонструють садівничий досвід господині.

Інтернет-магазин Garden House пропонує садівникам широкий вибір якісних чайно-гібридних саджанців троянд. Ми допоможемо підібрати кращі сорти квітів, які прикрасять вашу клумбу.

Характеристика чайно-гібридних троянд

У категорію чайно-гібридних відносять різновиди, отримані в результаті схрещування чайних з ремонтантними. Бутони мають витончений приємний аромат і здатні цвісти тривалий час. Вперше схрестивши в 1867 році місцеві чайні з ремонтантними французькими сортами, селекціонерам вдалося поєднати в одній квітці переваги обох видів. Сьогодні категорія чайно-гібридних троянд налічує більше 1000 сортів, найрізноманітніших за колірною гамою пелюсток, формою і висоті кущів. Рослини одночасно можуть мати на одній гілці кілька бутонів. Якщо передбачається зрізка, садівники видаляють зайві пагони і залишають по одному красивому бутона на стеблі. Оригінальні сорти саджанців троянд відрізняються насиченим кольором, красивими пелюстками, великими бутонами, приємними стійкими ароматами. Використовуються вони як для поодиноких, так і групових посадок. Якщо ви вирішили придбати один з представлених сортів саджанців квітів, але вам важко зробити це самостійно, звертайтеся за допомогою до консультантів сайту. Ми відповімо на виниклі питання, а також надамо інформацію про доставку по Україні і розповімо, як потрібно дбати про гібридних сортах.

Особливості догляду

Систематичний догляд за кущами забезпечує їх нормальний розвиток і зростання. Чагарник добре переносить будь-які погодні умови, боїться він тільки зимових морозів. Цьому виду квітів потрібно весняна підгодівля натуральної органікою. Гнойова рідина готується за 10 днів до використання. Перед початком підживлення саджанців троянд необхідно зробити канавки на відстані приблизно 35 см, спочатку пролити їх водою, а підготовленим розчином. Після підсихання грунту, канавки необхідно засипати землею. Правила обрізки, розмноження, поливу та укриття на зиму укорінених рослин не відрізняються від загальних умов догляду за схожими чагарниками. Якщо правильно розмістити кущ в саду, і забезпечити йому регулярний догляд, він стане чудовою прикрасою вашого угіддя.

Вигідна покупка в Garden House

У нашому магазині в Києві кожен садівник може самостійно підібрати посадковий матеріал, щоб зробити свій сад неповторним. Ми пропонуємо купити саджанці для вирощування і розмноження, зокрема - чайно-гібридні троянди, які адаптовані до кліматичних умов нашої країни. Ціни на різний посадковий матеріал вказані в онлайн-каталозі.

У точці продажу чайно-гібридних троянд та іншого посадкового матеріалу «Garden House» ви знайдете найпопулярніші і невибагливі різновиди. Здійснюється доставка продукції в будь-яку точку нашої країни.