Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Граб

Листяне дерево

Граб звичайний 'Fastigiata'

3300.00 грн - 4650.00 грн
Листяне дерево

Граб звичайний , 120 см

Артикул: 30-147

Граб - природна краса і благородство стилю

Якщо ви хочете надати своєму газону або саду природньої пишноти і величі, неодмінно виберіть граб. Це недорога, швидкоростуча і красива рослина буде відмінно виглядати як одиночне. Його також можна органічно поєднати з іншими елементами в декоративній композиції. При цьому саджанці цього дерева добре розвиваються на будь-яких типах ґрунтів - від кислих до лужних. Завдяки цій властивості, вони можуть прижитися навіть на грунтах з високим вмістом піску та глини.

Головні особливості

Витончений граб - один з найкрасивіших представників сімейства Березових. У висоту він може досягати до 12-20 метрів. Має гофровані листя овальної форми, загострені на кінчиках. В осінній період вони довго не опадають. Ця рослина відмінно переносить холод, любить світло і підвищену вологість повітря і грунту. Не схильне хворобам. Зростає воно досить повільно, як і більшість листяних дерев. Однак завдяки цій властивості добре зберігає форму при обрізанні.

Видове різноманіття

Згідно з даними англійських учених-ботаніків, рід цього виду рослин налічує близько 40 різних видів. Найбільш поширеними вважаються граб звичайний, каролінський, кавказький, східний і серцелистий. Особливо популярним є перший з перерахованих сортів. У природних умовах його можна зустріти на півдні і в центрі Європи, а також в Україні - в Поліссі та Карпатах.

Прекрасний елемент декору

Стрункий і благородний граб звичайний служить прикрасою дачних ділянок, садів, газонів, алей і парків вже багато століть. Його густа циліндрична крона з яскраво-зеленим листям стане відмінним доповненням сільських і міських пейзажів. Як більшість листяних дерев, він добре поєднується з чагарниками і живими огорожами як елемент декоративного ансамблю.

Сьогодні купити саджанці граба звичайного можна в різних садових магазинах. Одна з переваг цього сорту дерев - його низька ціна при продажу.

Кілька слів про правильний догляд


Для того щоб ця рослина радувало вас своєю пишністю і благородством не один рік, їй потрібен відповідний догляд. Звернути увагу потрібно на наступне:
  • Дерево можна посадити як в сонячному, так і в тінистому місці. Однак під впливом світла і на відкритих місцевостях воно росте швидше.
  • Для нього необхідний помірний полив. Навіть у літній період воно може витримати дію посушливого клімату, але недовго.
  • Якщо для ґрунту характерний застій підземних вод, краще використовувати дренаж. У цьому випадку рослина отримуватиме необхідні мінерали і мікроелементи, і його коренева система не буде піддаватися ризику.
  • Граб добре переносить стрижки, після яких листя на ньому росте густіше і пишніше.
Посадіть цю рослину на своїй присадибній ділянці, і воно відплатить вам красою!

Хочете вигідно купити високоякісні саджанці граба? Тоді вам варто звернутися в нашу компанію! У каталогах інтернет-магазину Garden House (Київ) ви знайдете кращий посадковий матеріал.

Ми зробимо садовий декор не лише легкою для вас справою, але і приємною!