Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Платан

Декоративне дерево

Платан західний, 350-400 см

Артикул: 10-256

Платан - одне з найбільших і величних дерев на планеті

Платан - це високе листяне дерево з широкою густою кроною. Всього налічується 11 вічнозелених і листопадних видів, які ростуть в Північній півкулі: в Малій і Середній Азії, Північній Америці, Середземномор'ї, в Центральній і Південно-Західній Європі. Зустрічається на Кавказі і в південній частині України (в Херсоні, Одесі, Закарпаття). Ця рослина - довгожитель, яке живе до двох тисяч років і більше.

Хочете купити саджанці платана в Києві? Скористайтеся послугами магазину Garden Hоuse!

Ми пропонуємо покупцям широкий асортимент листяних дерев, серед яких ви підберете оптимальний варіант. Оформити замовлення можна за допомогою нашого сайту, або зателефонувавши за контактним номером, вказаним на сторінці. Якщо у вас виникнуть питання щодо продажу рослин або вибору - задайте їх менеджеру в нашому онлайн-чаті.

Платан - символ величі та могутності

Це дерево за потужністю та красі змагається з дубом, який давно визнаний царем лісів. Виростає до 50-60 метрів, стовбур може досягати в обхваті 25 метрів. Є представником орнаментних рослин, які через густу крону і своєрідним світло-плямистим забарвленням стовбура вважаються декоративно цінними. Використовується для озеленення парків і міських вулиць, застосовується в сільському господарстві.

Платан воліє вологому, дренованому грунту, добре переносить лужні грунти. Що цікаво - швидко зростає і виживає у великих містах, не реагує на хімічні викиди в атмосферу і дим. Тому підходить для висадки уздовж жвавих автотрас, створення тінистих алей. Витримує сильні морози (до - 15 градусів), світлолюбний. Ця рослина не боїться несприятливих погодних умов, стійко до захворювань і ураження шкідниками.

Цікаві факти:

  • Найбільш старі дерева стають визначною пам'яткою певного населеного пункту, мають свої імена.
  • Плоди цієї рослини являють собою горішки, вельми корисні і смачні.
  • Міцна деревина культури широко застосовується для виготовлення виробів і меблів.
  • У Середній Азії до платану ставляться з повагою, так як його густа, величезна крона дозволяє сховатися від настирливих сонячних променів.
  • За один рік дерево виростає на два метри.
На сайті інтернет-магазину Garden Hоuse ви можете купити саджанці платана за доступними цінами.

Ми пропонуємо:

  • Тільки здорові і якісні посадкові матеріали. Ми працюємо з культурами вітчизняного виробництва, вирощуємо саджанці в горщиках із закритою кореневою системою. Тому наша продукція акліматизована, має майже стовідсоткову приживлюваність.
  • Безкоштовні консультації досвідчених фахівців. Якщо у вас виникли питання - наші співробітники обов'язково на них дадуть відповідь.
  • Великий асортимент товарів. У нашій компанії ви з легкістю підберете підходящий для вас варіант.
Якщо ви бажаєте замовити платан або іншу рослину, дізнатися про послуги докладніше або уточнити вартість посадкового матеріалу - зв'яжіться з менеджером Garden Hоuse зручним для вас способом.