Комплекс ландшафтних послуг

Ландшафтний дизайн від «Garden House»

Ландшафтний дизайн у Києві - це більше, ніж благоустрій території. Це мистецтво, яке дозволить перетворити пересічний сад в квітучий райський куточок. Тонкощі даної майстерності не завжди відомі садівникам-любителям, тому доручити це завдання рекомендується професіоналам.
дизайн сада киев
Команда садового центру «Garden House» (Україна) розробить унікальний ландшафтний дизайн, фото садової ділянки з урахуванням побажань клієнта. Ми виконуємо проекти «під ключ» - починаючи ландшафтний дизайн ділянки з вивчення місцевості і закінчуючи перетворенням архітектурно-будівельного плану в реальність.

портфолио дизайн сада

Ландшафтний дизайн ділянки - від ідеї до її втілення - 6 кроків

Перш ніж в саду з'являться різноманітні композиції й малі архітектурні фоми, слід ретельно дослідити й опрацювати існуючий ландшафт. Процедура включає в себе наступні етапи:
 
При плануванні ми враховуємо такі моменти:
 • Особливості ділянки: розташування сонячних і тіньових зон, готових будов (будинок, гараж, лазня і т.д.) і посадок, склад грунту, рельєф.
 • Побажання замовника і його ідеї з благоустрою території.
 • Ландшафтні елементи і композиції, які будуть розміщені на дачі, присадибної або комерційної території.
 • Передбачуваний бюджет.
Після створення ескізу ландшафта ми надаємо клієнту фото рослин, які передбачаємо використовувати. Це дає детальне візуальне уявлення про зовнішній вигляд флори майбутнього саду. Рослини можна переглянути на сайті садового центру.
Креативный подход к каждому клиенту

Чому варто замовити ландшафтний дизайн в «Garden House»?

Замовити ландшафтний дизайн

  Розробка подібного проекту - творчий процес, що вимагає майстерності і досвіду. Довіривши його нам, Ви оціните такі переваги:

  1. Безкоштовний виїзд фахівця. Ландшафтний дизайнер «Garden House» зустрічається з Вами на ділянці, робить заміри, визначає основні функціональні зони виходячи з Ваших побажань.

  2. Два ескізних варіанти. Ви отримуєте два абсолютно різних, по плануванню і насадженням, ескізних варіанту. Ескізи - це 3D візуалізації ландшафту Вашої ділянки. Завдяки цим фото ландшафтного дизайну, Ви зможете зрозуміти, що Вам подобається і яким повинен бити ландшафтний дизайн ділянки.

  3. Детальний розрахунок. Ми можемо сказати Вам точну суму потрібну на озеленення ділянки. Після узгодження проекту ми відправимо Вам кошторис, де будуть вказані специфікація матеріалів, їх параметри, вартість, а також вартість робіт.

  До цього моменту (до підписання договору) Ви не несете абсолютно ніяких матеріальних витрат!
  Але і після підписання договору Ви отримуєте ще ряд переваг.

  4. Асортимент рослин. У нас свій садовий центр, тому Ви можете самостійно приїхати і вибрати з нашим дизайнером потрібні для проекту рослини. Якщо у Вас не так багато вільного часу, ми самі виберемо найкращі екземпляри рослин, з узгодженого з Вами заздалегідь списку.

  5. Гарантія. Ми даємо гарантію 12 місяців на всі матеріали і роботи, при виконанні їх нашими фахівцями.

  6. Проект в подарунок. При реалізації проекту нашими фахівцями, всю проектну документацію Ви отримуєте в подарунок. Якщо Ви вже сплатили проект, то ми віднімемо цю суму з матеріалів.


Ціни на ландшафтний дизайн - Що входить у вартість послуг?

Витрати на облаштування куточка для відпочинку на дачі або декоративного комплексу біля будинку залежать від:
 • Площі території. Ескіз озеленення маленької ділянки (10-15 соток) в Києві і передмісті складе 1500 грн., Повний пакет документації з візуалізацією - 4500 грн.
 • Складності проекту. Вона визначається кількістю декоративних елементів, зон, споруд (альтанок, гірок, дитячих майданчиків тощо), систем освітлення та автополиву.
 • Детальність планування. Якщо крім ескізу Вам необхідна інша проектна документація, це вимагатиме додаткових витрат.
Реализация ландшафтного дизайна
Зверніться в нашу компанію сьогодні, і ми розрахуємо для Вас відповідний ціновий варіант ландшафтного дизайну.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.