Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Шовковиця

Декоративне дерево

Шовковиця біла (формована), С100

Артикул: 30-256
3100.00 грн
Плодове дерево

Шовковиця сіянець, 2 роки

Артикул: 70-082

Біла шовковиця - красива і невибаглива прикраса для вашого саду

Шовковиця біла прийшла до нас з Китаю. Там її листя служать кормом для хробаків шовкопрядів. У наших широтах більше цінуються плоди і листя. Перші дуже солодкі, з них роблять смачне варення і компот. Відвар з листя використовують при шлунково-кишкових проблемах і для полоскання горла.
Садівників і ландшафтних художників приваблює цей посадковий матеріал. Саджанці виростають в невеликі дерева, гілки яких звисають вниз. Білий стовбур вигідно вирізняється на тлі інших насаджень.
Купити якісний посадковий матеріал в Києві ви можете в інтернет-магазині Garden House.

Як правильно вирощувати білу шовковицю?

Якщо ви хочете доповнити свій сад або прикрасити алею у міському парку, вам варто спочатку вибрати відповідне місце для шовковиці. Щоб листяне дерево добре прижилося, йому потрібна родючий грунт. А ось близьке проходження ґрунтових вод може погубити саджанець.
Для посадки підходить як весна, так і осінь. На сонячному ділянці і при невеликій підгодівлі шовковиця може прожити 200 років і більше. Оскільки рослина добре переносить посуху, додатковий полив потрібен тільки при тривалій відсутності дощів.
Крона листяного дерева стає густішим після обрізки і набуває кулясту форму. Наші суворі зими воно переносить без штучного укриття.
Продаж посадкового матеріалу здійснюється в контейнерах, тому якщо ви замовите доставку саджанців з нашого магазину у ваше місто, то рослина не пошкодиться при транспортуванні.

Чим приваблива шовковиця

Багато садівники України гідно оцінюють великі серцеподібні листки шовковиці. Вони мають насичений зелений окрас і рясно прикрашають гілки. Звисаючі колоски, що нагадують невеликі циліндри, з'являються з травня по червень. Біла кора буде добре поєднуватися з іншими породами дерев при посадці в групах. Невеликі розміри дозволяють посадити рослину навіть на маленькій ділянці.
Також привертає стійкість виду до погодних умов і простота в догляді за деревом. Доступна ціна на посадковий матеріал і смачні плоди, які стали улюбленими ласощами дітей та їх батьків, забезпечують постійно високий попит на цей посадковий матеріал.

Основні захворювання і шкідники

Необроблене дерево може захворіти борошнистою росою. Вона проявляється у вигляді плям з білим нальотом на гілках і листі. Оббризкування спеціальним розчином допоможе позбутися від грибка. Хоча шовковиця вважається стійким до хвороб сортом, якщо ви використовували живці з заражених дерев, то, наприклад, бактеріоз, здатний повністю погубити рослина. Спочатку на листках з'являються білі плями, колір яких з часом переходить в коричневий, а самі листочки скручуються і гинуть. На пагонах виступають темні кола, проникаючі до серцевини гілки. Уражені пагони незабаром змінюють форму і засихають. Якщо ви купите здорові рослини у надійного партнера, то зможете уникнути багатьох проблем. Перемогти білу американського метелика і тутовую п'ядак, які харчуються листям, можна за допомогою хлорофоса. Своєчасна обробка проти шкідників зможе надійно захистити рослину.