Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Буддлея

Цвітучий чагарник

Буддлея Давида "Pink Deliht" 70 см

Артикул: 150-013
Цвітучий чагарник

Буддлея Давида "Ile de France"

Артикул: 150-012
Декоративний чагарник

Буддлея Давида "Purple Emperor", 30-40 см

Артикул: 20-017
Цвітучий чагарник

Буддлея Давида 'Royal Red', 90-100 см

Артикул: 10-158
Цвітучий чагарник

Буддлея Давида 'Pink Delight', 60-70 см

Артикул: 10-157
Цвітучий чагарник

Буддлея Давида 'White Ball', 60-70 см

Артикул: 10-156

Розкішні кущі буддлеї зможуть доповнити декор вашого саду


Буддлея являє собою гарний кущ, дрібні квіточки якого по виду трохи нагадують бузок. У період цвітіння, а він триває майже до жовтня, вона привертає метеликів і бджілок, а повітря навколо наповнюється приємним солодким ароматом.
Розлога крона, строкате забарвлення квіток, зібраних в султани, і ошатність листяних і квітучих чагарників залучають до рослини увага з боку ландшафтних оформлювачів і садівників. Купити якісний посадковий матеріал для одиночної або групової композиції в парку або на садовій ділянці ви можете в Україні на сайті Garden House.

Особливості вирощування буддлеі Давида


Вона застосовується для створення прекрасних садів і скверів в якості тимчасового акценту. Саджанці ростуть досить швидко і, посадивши їх навесні, вже восени першого року ви можете насолоджуватися розкішним видом чагарника.
 Регулярна обрізка і ретельний догляд дозволяють рослині цвісти протягом 10 років, після закінчення яких вам потрібно буде його замінити. Ви можете також залишити буддлею, якщо вам припали до душі її соковиті зелені листочки, але цвісти вона вже не буде. У нашому інтернет-магазині ви можете купити такі сорти:
  • «Purple Emperor». Він характеризується фіолетовими квіточками, які прикрашають гілки з липня по жовтень. Ділянка для посадки повинна бути добре освітлена і захищена від протягів, а щоб саджанці змогли пережити сувору зиму, їх вкривають. Якщо ви маєте намір пересадити кущ, то найкраще братися за роботу весняного вечора, акуратно вивільнити його з землі, не пошкодивши коріння. На новому місці рясно полити і стежити за рівнем вологості грунту, щоб посадковий матеріал прижився.
  • «Royal Red». Листяні і квітучі чагарники цього виду досягають до 2м у висоту і ширину, створюючи пишні композиції. Пурпурові квіти рясно покривають гілки з кінця червня по жовтень. Хоча буддлея і не вимоглива до типу грунту, при невеликій підгодівлі навесні і періодичному поливі радує свого власника великими суцвіттями.
  •  «Pink Delight» представлено в нашому магазині декількома варіантами, які виростають у великі рослини з сильними вертикальними гілками. Вони усипані сріблясто-рожевими квітами. Бічні та інші пагони досвідчені садівники не рекомендують обрізати, можна тільки проріджувати.
  • «White Ball» - це буддлея з білосніжними ароматними квітами і поверхневою кореневою системою. Сріблясто-зелені листочки формують кулеподібної форму крони. Щоб кожен сезон на гілках з'являлися нові пишні суцвіття, треба підстригати волоті.
Продаж посадкового матеріалу здійснюється за демократичною ціною, тому ви можете вибрати кілька сортів буддлеі для висадки у вашому саду, сформувавши з них прекрасні миксбордери.

Стійкість до шкідників


Підкорені красою буддлеі, ненажерливі гусениці не завдають шкоди саджанців. Вони можуть постраждати тільки від:

  •     Сірої гнилі. Вона вражає відцвілі і вчасно не видалені суцвіття в сиру погоду.
  •     Павутинний кліщ. Він з'являється на листі в посушливий сезон.
 Щоб уберегти теплолюбна рослина взимку, потрібно підгорнути його землею і вкрити від морозу. Ви можете відвідати наш садовий центр у Києві або зв'язатися з менеджерами за контактним номером, щоб отримати більше інформації про вид, який вас зацікавив або оформити замовлення.