Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Відгуки

Троянда поліантова "Morsdag White" (Морсдаг Вайт), саджанець, 30-40 см
Троянда поліантова Cordula (Кордула), 30-40 см.

Поліантові троянди - природна ікебана на вашій клумбі

Поліантові троянда - класична рослина-букет. Її характерна відмінна властивість - щитовидне або куполовидне суцвіття, що складається з 3-4 десятків невеликих махрових бутонів. Перші рослини цієї групи з'явилися в 1875 році, в результаті роботи французького селекціонера над схрещуванням багатоквітковою і чайною різновидів.
Сьогодні невисокі (до 40 см), майже суцільно вкриті квітами, кущики можна зустріти практично в кожному розарії. Дуже мало садівників здатні встояти перед чарівністю цих мініатюрних красунь.

Саджанці від Garden House

Співробітники магазину Garden House будуть раді допомогти підібрати і купити саджанці поліантових троянд для вашої ділянки. Ці рослини прекрасно виглядають у складі міксбордерів і групових посадках. Але при невеликій площі ділянки цілком допустимо використання окремих кущів.

Доставка посадкового матеріалу по Україні здійснюється після ретельної перевірки і упаковки за голландською технологією. Це дає нам впевненість у дбайливої ​​та успішної транспортуванні, а також дозволяє гарантувати високу приживлюваність рослин (при дотриманні правил посадки).

Відмінні властивості поліантових троянд

Протягом майже півтора століть селекціонери працюють над закріпленням основних властивостей поліантових троянд. Середовищ найяскравіших характеристик рослин цієї групи варто вказати:
  • Чудовий зовнішній вигляд. Багатоквіткові або поліантові троянди відрізняються дуже великою кількістю бутонів на одному кущі. Тому вони прекрасно виглядають в міксбордерах і можуть стати окрасою групових посадок.
  • Помірна ціна. Саджанці багатоквіткових сортів класу АА на 30-50% дешевше, ніж аналогічний посадковий матеріал кучерявих або чайно-гібридних різновидів.
  • Розтягнутий період цвітіння. В залежності від сорту, бутони можуть з'являтися поступово протягом теплого періоду з середини червня до кінця вересня, або розпускатися у кілька етапів з невеликими перервами.
  • Хороша стійкість при несприятливих умовах зовнішнього середовища. Зокрема, вони досить стійкі при морозах, характерних для північних регіонів України. Крім того, поліантові сорти не бояться більшості поширених хвороб.
  • Легкий або відсутній аромат. Завдяки цій властивості вони стануть чудовою прикрасою клумби у людей, які страждають від гіперчутливості до запахів.
  • Різноманітність кольору і форми бутонів. Завдяки старанням селекціонерів, сьогодні можна купити саджанці поліантових троянд як махрових, так і класичних різновидів. Відтінок пелюсток може бути яскраво-червоним, ніжно-рожевим, насичено-кармінним, кольору слонової кістки. Можна без зусиль підібрати сорт, який буде добре гармоніювати з іншими квітами на вашій клумбі.
Якщо у вас з'явилися питання, що стосуються продажу саджанців поліантових троянд, їх доставки з Києва, способів посадки або догляду за ними, зателефонуйте представнику інтернет-магазину Garden House. Ми проведемо для вас безкоштовну докладну консультацію.