Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Резуха


Резуха - строкатий килим в саду

Резуха або «арабис» ̶ це багаторічна рослина, відома своєю життєвою силою. У дикій природі вона виростає на піщаних і кам'янистих територіях. Ландшафтні дизайнери цінують цю культуру за високу життєстійкість і рясне тривале цвітіння. Запашні бутони білого або червоного кольору з'являються в травні, привертаючи увагу своїм вишуканим медовим ароматом.

У природі існує більше 100 видів резухи. Найбільш популярні арабис кавказький і альпійський. У квітниках України їх вирощують уже більше ста років.

У магазині Garden House ви можете купити якісний посадковий матеріал, надійно упакований за голландською технологією. Багаторічник буйно розростеться в саду, утворивши розкішний вічнозелений килим, прикрашений навесні маленькими запашними квітками.

Особливості вирощування та догляду за арабіс

Саджанець невибагливий в посадці і догляду, але для гарного декоративного виду, необхідно створити оптимальні умови вирощування. Резуху садять на сонячних ділянках з пухкою, вологою і добре дренованою землею. У регулярних поливах необхідності немає, тому такі заходи проводяться виключно в жарку погоду.

Корисні поради:
  • Висаджують рослини групами на великій поверхні.
  • Після закінчення цвітіння стебла підрізають, щоб наступного року воно було ще рясніше. При надмірному розростанні багаторічників проводять обрізку профілактичного характеру.
  • Коли бутони зів'януть, можна розмножувати рослину поділом кущів.
  • Зимостійкість резухи залежить від сорту і виду. Є як холодостійкі види, зимуючі без укриття, так і ті, які потребують укриття від морозів.
  • Для боротьби зі шкідниками видаляйте гнилі коріння кущів.
  • Враховуючи витривалість до посушливих умов і стійкість резуха до більшості захворювань, часто про неї піклуватися вам не буде потрібно. Ця культура буде чудово виглядати на доріжках між плитами або біля сходів.

Найпопулярніші різновиди арабіса

Серед найбільш часто використовуваних сортів цієї культури можна виділити:
  • Сорт Фердинанда Кобургского «Варієгата» - це невисока подушковидна рослина з строкатим листям. Цвіте зеленими бутонами з бежевим обрамленням пелюсток, які зібрані в розетки. Чудово підходить для декорування ділянок з бідним грунтом.
  • «Кавказька» - ідеальний різновид саджанців для початківців садівників. Рослина практично не вимагає догляду і регулярно радує господаря величезною кількістю білих чотирипелюсткових бутонів.
  • «Полону» - гарний сорт з привабливими махровими квітками. Добре підходить для прикраси альпійських гірок.
З асортиментом аравіса ви можете детально ознайомитися в каталозі нашого сайту.

Що ми пропонуємо?

Якщо ви хочете купити саджанці резухи в інтернет-магазині Garden House, консультанти ознайомлять вас з асортиментом, допоможуть вибрати потрібний сорт. Продаж посадкового матеріалу за доступними цінами можлива в будь-який день тижня, залишати заявки можна і під час свят. Оперативна доставка товару здійснюється як в Київ, так і в інші міста України.