Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Модрина

Артикул: 130-002
2350.00 грн

Модрина - пухнаста красуня з сильним характером

Модрина - яскравий представник ялинового сімейства і одне з найпопулярніших дерев для ландшафтного дизайну. Вона цікава тим, що на відміну від інших хвойних рослин, скидає голки на зиму. Ще кілька років тому її використовували переважно на просторих територіях, через здатність активно рости до 600-річного віку і досягати 1 м в діаметрі стовбура. Але сучасні штамбові форми дозволяють декорувати такими красунями порівняно невеликі ділянки.
У процесі росту модрина не формує розкидисту крону і створює невелику тінь, тому не пригнічує ріст розташованої поблизу рослинності. Така особливість дозволяє здійснювати групові посадки з іншими видами дерев і чагарників, а також створювати оригінальні композиції.
В інтернет-магазині «Garden House» ви можете купити саджанці модрини для прикраси своєї ділянки за прийнятною ціною. Якість посадкового матеріалу гарантує 99,3% приживлюваність.

Гідності модрини

Крім вже згаданої уживчивости з іншими рослинами, це хвойне володіє рядом інших достоїнств, які високо оцінили фахівці зі створення гармонійного ландшафту. Зокрема:
  • Відмінна декоративність. В залежності від вимог дизайну ви можете віддати перевагу саджанці сибірської, європейської, японської різновидів. Вони значно відрізняються за розмірами і формою крони.
  • Підвищена морозостійкість. Велика частина декоративних різновидів є похідними сибірської модрини, тому відмінно пристосовуються до суворих кліматичних умов.
  • Покращена посухоустойчівость. Це хвойна рослина без особливого догляду добре переносить жаркий сезон.
  • Можливість пересадки високих дерев. Якщо потрібне швидке облаштування екстер'єру котеджу, або іншої будівлі, є можливість пересадити модрину значної висоти. Продаж і пересадка матеріалу з добре сформованою кроною і кореневою системою здійснюється з грудкою землі в зимовий сезон.
  • Можливість створення оригінальних композицій. Як молоді, так і дорослі форми відмінно переносять обрізку і дозволяють додати кроні будь-яку потрібну конфігурацію, від піраміди і конуса до більш складної фігури.
  • Регулювання росту. Природні різновиди модрини відрізняються дуже швидким зростанням, що робить їх ідеальним варіантом, коли потрібно облаштувати затінену зону відпочинку. У штамбових форм це властивість свідомо погіршили, щоб компактне деревце добре виглядало в невеликих садах.
Тому можна стверджувати, що серед розмаїття існуючих сортів для кожної ділянки можна купити підходящі саджанці. Мережевий магазин «Garden House» забезпечить потрібне посадковим матеріалом садівників Києва та інших населених пунктів України.
Якщо у вас виникають труднощі при виборі або замовленні, телефонуйте за контактним номером. Наші консультанти швидко роз'яснять всі незрозумілі нюанси.