Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Горобинник

Артикул: 30-350
260.00 грн


Відгуки

Горобинник горобиннолистий «Sem», 40+ см

Горобинник - витончене декоративна рослина з незвичайним забарвленням

У природних умовах рябинник зустрічається в заболочених місцях біля річок, а також в підлісках Сибіру і Японії. Там він перебуває під охороною як зникаючий вид. Декоративністю свого листя він затьмарює багато рослин і часто використовується садівниками в якості природного живоплоту або солітера на присадибних ділянках.

Продаж якісного посадкового матеріалу здійснюється в нашому садовому центрі в Києві. Також ви можете придбати саджанці на сайті нашого інтернет магазину, замовивши доставку на вашу адресу.

Чим цікавий горобинник?

Листяні і квітучі чагарники цього виду залишаються декоративними з початку весни і до моменту опадання листя, оскільки їх крона складається з непарноперистих листочків, зазублених по краях. Навесні вони мають рожево-помаранчевий окрас, який влітку плавно перетікає в світло-зелений. Восени горобинник одягає жовто-зелене вбрання.
Хоча у нього є і невеликі білі квіточки, основною перевагою цього куща виступають його листя. Саджанці сорту «Сем» швидко виростають в рослини висотою 1-1,5 м. На відміну від свого «дикого» побратима, він не так сильно розростається нащадками і не покидає відведеної йому території. Але без належного догляду та обрізки здатний заповнити собою весь сад, створюючи непрохідні хащі.
У нашому магазині представлений різний посадковий матеріал, використовуючи який ви створите мальовничі групи і прикрасите свій сад. Щоб купити цю чи іншу рослину, зв'яжіться з нашими консультантами по контактної інформації.

Висаджуємо горобинник

Саджанці люблять вологу і приживаються на будь-якому типі грунту, але якщо ви хочете, щоб рослина повністю розкрило свою пишність, то:
• листяних і квітучим чагарниках необхідний середній по родючості суглинок, багатий на органіку.
• Місце може бути як на сонці, так і в тіні.
• Неглибока яма (30-40 см) повинна бути досить широкою, щоб у ній помістилася коренева система.
• Грунт біля підніжжя горобинник необхідно періодично рихлити і видаляти з неї бур'яни.
• Вам необхідно стежити за рівнем вологості грунту, особливо в посушливий період, і рясно поливати рослину.
• Підживлення перегноєм, торфом або компостом в невеликих кількостях сприятиме гарному росту.
• Відмінно переносить обрізку і пересадку на інше місце, тому ви можете сформувати з нього різні фігури на потрібній ділянці саду. Вкорочувати пагони або видаляти сухе рекомендується 3 рази на рік.

Щоб кущ не сильно розростався, поряд з санітарної обрізанням можна обмежити кореневу систему, вкопаних у землю шифер.
В Україні ви можете придбати сорт «Сем» за привабливою ціною на сайті Garden House. Наші співробітники також допоможуть вам підібрати інші рослини, які будуть привабливо виглядати поряд з горобинники в декоративних садах.

Чого не варто боятися

Горобинник достатньо зимостійкий, тому не потребує укриття в холодну пору року. Також він не схильний до різного роду захворювань і атакам шкідників. Вибираючи його в якості основного акценту для створення композиції, ви отримаєте мальовничий невибагливий кущ.