Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Бузок

Листвяний чагарник

Бузок звичайний 'Massena' , 60-80 см

Артикул: 10-145
461.00 грн
Артикул: 130-019
273.00 грн
Артикул: 130-022
Артикул: 130-021
Цвітучий чагарник

Бузок звичайний, 100-135 см

Артикул: 20-137
Цвітучий чагарник

Бузок звичайний "Taras Bulba"

Артикул: 150-043
Цвітучий чагарник

Бузок китайський "Saugeana"

Артикул: 150-042
Артикул: 130-023
Артикул: 130-020
520.00 грн
300.00 грн
Артикул: 10-144


Відгуки

Бузок звичайний  'Miss Ellen Willmott' , 50-120 см

Бузок - улюблениця наших садів

Серед безлічі декоративних рослин саме бузок є найпопулярнішою і першорядною культурою, яка прикрашає більшість садів, парків, скверів. Цей чарівний, невибагливий і надзвичайно витривалий чагарник з широкою кроною добре росте як на півночі, так і на півдні Європи. Культивується також для використання в домашній медицині, оскільки володіє рядом корисних властивостей.

У магазині Garden Hоuse ви знайдете широкий вибір листяних і квітучих чагарників найвищої якості. Щоб купити саджанці бузку, дізнатися докладніше про продаж рослин або отримати консультацію від кваліфікованого фахівця, досить набрати контактний номер або ж замовити послугу зворотного дзвінка. Також ви можете задати будь-яке питання нашому співробітнику за допомогою зручного онлайн-чату.

Бузок - класика саду

Ця рослина являє собою багатостовбурний пишний чагарник з чашеобразной або округлою формою крони. Квітки рожеві, пурпурно-лілові або білі з сильним і приємним ароматом, зібрані в волотисте густі прямостоячі суцвіття. Листя оберненояйцевидні або великі серцеподібні, загострені у верхівки. Їх верхня сторона має зелене забарвлення, нижня - більш бліда, бархатиста.

Під час цвітіння бузок виливає ніжний аромат, тому в саду створюється романтична і затишна обстановка. Крім цього, чагарник вважається невибагливим у догляді і одним з найбільш витривалих. Ця культура також широко застосовується для захисту ділянки від пилу. Завдяки подібним пріоритетам, рослина є бажаним елементом кожного саду, активно використовується в ландшафтному дизайні для створення живоплотів і для складання оригінальних композицій.

Застосування в медицині

Бузок містить ефірну олію, аскорбінову кислоту, кумарин, сірінгін, фарнезолу, смоли, флавоноїди. У народній медицині настоянка з квітів використовується при грипі, простудних захворюваннях, задишки, кашлі, кашлюку, малярії, виразці шлунка. Кору прикладають до бешихи шкіри, а свіжі подрібнені листя - до відкритих ран.

Популярні сорти

Всього налічується більше 2 тисяч видів сортів цієї рослини. Всі вони відрізняються високою декоративністю і невибагливістю. Однак до найулюбленішої і поширеної культури відносять бузок звичайний. Цей листяний і квітучий чагарник може досягати висоти до 6 метрів. Його квітки, що володіють солодкуватим ароматом, розпускаються в травні. Рослина витримує напівтінь, морозо- і вітростійкість. Виростає на будь-якому ґрунті, але вельми чутливо до його ущільненню. Відмінно переносить стрижку.
Якщо ви бажаєте купити здорові саджанці бузку в Києві, скористайтеся послугами інтернет-магазину Garden Hоuse.

Ми пропонуємо:

• Тільки якісний посадковий матеріал, повністю окліматизований до умов України.
• Доступні і прийнятні ціни.
• Великий вибір саджанців.
• Гарантію на продукцію.
• Доставку товарів по Україні.

Щоб оформити замовлення або дізнатися про послуги Garden Hоuse докладніше, достатньо зв'язатися з нами за контактним номером.