Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Ялівець

Контейнер:
165.00 грн - 750.00 грн
Артикул: 30-092
155.00 грн
Артикул: 30-036
390.00 грн
Артикул: 20-133
165.00 грн


Відгуки

Можжевельник горизонтальный "Андорра вариегата",  20-25 см
Ялівець скальний "Blue Arrow", 120-150 см

Ялівець: від мініатюрних екземплярів до великих чагарників

Ялівець - це вічнозелений хвойний чагарник (дерево), яке добре переносить суворі погодні умови в зимовий період. Залежно від виду, голки рослини мають різний окрас - насичений зелений, жовтий, блакитний.
Незалежно від виду грунту і передбачуваного місця посадки, в інтернет-магазині Garden House ви знайдете якісні саджанці, які доповнять декор як японського саду, так і звичайної клумби. Ялівець наповнює повітря приємним хвойним запахом, його аромат надзвичайно корисний для здоров'я людини.
У нашому центрі ви можете купити різні хвойні рослини, які ідеально доповнять ваш сад. Якщо ви не впевнені у виборі, або хочете більше дізнатися про правила догляду за конкретним екземпляром, то консультанти нашого магазину з радістю нададуть вам потрібну інформацію.

Широкий асортимент ялівців

За підрахунками фахівців, на сьогоднішній день зустрічається 71 вид даної хвойної рослини. У нас ви можете придбати саджанці:
  • горизонтальних видів (їх висота коливається залежно від сорту, 20-50 см);
  • з плодами (шишкоягодами) або без них;
  • для вологих, помірно-сухих або супіщаних грунтів.

Рекомендовані сорти

Скельний варіант Skyrocket може прижитися навіть на піщаному ґрунті, але для його зростання необхідне сонячне світло. Конусоподібна крона відмінно підходить для створення композицій, а блакитний відтінок крони не дозволить чагарнику загубитися серед інших рослин.
Якщо ви хочете швидко облагородити присадибну ділянку, то вам підійдуть Чещуйчатий або Віргінський різновиди ялівцю. Їх приріст становить від 10 см до 20 см в рік. Кожен сорт характеризується особливою формою крони і забарвленням хвоїнок.
Повільне зростання Китайського виду рослини повністю компенсується оригінальністю форми і забарвлень. Наприклад, Стрикта Варієгата відома світло-кремовими вкрапленнями на зеленовото-блакитний хвої. Невеликі сферичні шишечки повністю покривають чагарник, додаючи йому чарівності.
Для шанувальників ялівцю Козацького у нас є у продажу бюджетні варіанти і рідкісні саджанці, ціна на які досить висока. Купуючи рослини в Garden House, ви можете бути впевнені в якості саджанців, а безкоштовні консультації наших співробітників полегшать посадку обраних видів.

Оформлення замовлення, його одержання і оплата

Щоб вибрати рідкісні сорти і досить поширені чагарники ялівцю в Україні за оптимальною вартістю, відвідайте наш садовий центр. Там же ви можете купити вподобаний екземпляр, заповнивши форму заявки на нашому сайті.
З тарифами на доставку по Києву і області можна ознайомитися на нашому сайті, а відправка транспортними компаніями в інші міста здійснюється за тарифами перевізника. Якщо ви вважаєте, що ялівець або будь-яка інша рослина постраждала в процесі доставки або не підходить вам, то оформивши повернення протягом 2-х тижнів, ви можете поміняти рослину, або отримати назад гроші.