Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Очиток

Трав'яниста рослина

Очиток видний, 1 л

Артикул: 160-171
42.00 грн
Трав'яниста рослина

Очиток Еверса, Р9

Артикул: 60-072
29.00 грн
Артикул: 60-037
27.00 грн
Трав'яниста рослина

Очиток скельний "ауреум", P9 л

Артикул: 60-032
29.00 грн
Трав'яниста рослина

Очиток скельний, Р9

Артикул: 60-031
27.00 грн
Трав'яниста рослина

Очиток іспанський, P9 л

Артикул: 60-027
29.00 грн
Трав'яниста рослина

Очиток Еверса "Мінор", P9 л

Артикул: 60-026
29.00 грн
Трав'яниста рослина

Очиток білий "Корал Карпет", Р9

Артикул: 60-025
39.00 грн
Трав'яниста рослина

Очиток їдкий, P9

Артикул: 60-022
Трав'яниста рослина

Очиток несправжній рожевий, 1 л

Артикул: 60-035
Трав'яниста рослина

Очиток несправжній, Р9

Артикул: 60-034

Очиток - цікаве і невибаглива прикраса вашого саду

Всі сорти очитка являють собою рясноквітучі невеликі чагарники з декоративним листям красивої форми і забарвлення. На Україні вони часто зустрічаються серед інших культур в різних бордюрах, клумбах і альпійських гірках. Так, наприклад, сорт «Варієгата» відомий завдяки листю сіро-зеленого кольору з широкою білою облямівкою. Це відмінна прикраса будь-якої композиції, особливо коли (з липня по серпень) над кроною підносяться ніжно-рожеві суцвіття.

Інтернет магазин Garden House пропонує початківцям і досвідченим садівникам купити саджанці очитка з білими, червоними, рожевими або жовтими квітами і незвичайною формою листочків. Відвідавши наш центр в Києві, ви зможете ближче познайомитися з цією рослиною і вибрати відповідні сорти для своєї ділянки. Жителям інших міст країни посадковий матеріал доставляється поштою в спеціальних контейнерах.

Вчимося садити багаторічники

Очиток любить сонячні ділянки, недолік ультрафіолету призводить до втрати культурою своєї декоративності, а при посадці в тіні квіти взагалі не з'являються. Для гарного росту саджанців необхідно:
  • Водопроникний грунт. Можна штучно створити дренаж, додавши в ямку гравій або дрібний пісок.
  • Висадити посадковий матеріал в суглинок, або пісковик. У дуже бідний грунт можна додати трохи добрив.
  • Помірно полити лунку під час посадки кущика.
  • Без чого не вдасться обійтися
Молоді саджанці потребують пересадки один раз кожні два роки, а дорослі екземпляри слід переміщати на інше місце через 3-4 роки або у міру втрати рослиною свого прекрасного виду.

Якщо ви вирощуєте культуру в домашніх умовах, то для пересадки слід взяти широкі неглибокі вазони, оскільки корова система у рослини горизонтальна. Викопуючи кущик з грунту на садовій ділянці, необхідно також постаратися не пошкодити коріння і завчасно підготувати лунку достатнього розміру, внісши в неї трохи підгодівлі.

В іншому очиток проявляє себе як засухо- і морозостійка культура, догляд за якої полягає у видаленні квітконосів після закінчення періоду цвітіння, прополюванні від бур'янів і омолоджуючої обрізку. У нашому магазині виставлені на продаж різні варіанти рослини, які доповнять дизайн вашого саду завдяки незвичайним відтінкам листя.

Використання очитка в садовому декорі

В залежності від сорту, рослини мають зелений, сріблястий, блакитний, золотистий і червонуватий відтінок листя, тому вони хороші як в поєднанні з іншими чагарниками, так і міксбордерах з одних багаторічників.

Щоб створити терасований схил, знадобиться «скельний», «іспанський» або «відігнутий» сорт. Можна комбінувати і всі три варіанти, щоб отримана композиція була більш мальовничій.

У японському саду доречними будуть почвопокривні види культури, наприклад очиток Еверса «Мінор». Невибагливість рослини дозволить прикрасити насипи з гальки.

Якщо ви хочете відвести цілий куточок вашого саду для різних варіантів очітка, то в Garden House можна купити прекрасні екземпляри для створення квітника в кілька ярусів. Невисока ціна на посадковий матеріал дозволяє підібрати розкішні сорти для створення приголомшливих клумб, міксбордерів, красиво оформити садову доріжку або облагородити порожній простір присадибної ділянки.