Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Форзиція

Артикул: 130-196
945.00 грн
Декоративний чагарник

Форзиція середня «MINIGOLD» , 80-100 см

Артикул: 30-185
459.00 грн
Декоративний чагарник

Форзиція середня «WEEK-END», 100+ см

Артикул: 30-184
459.00 грн
Декоративний чагарник

Форзиція «Gold Rausch», 80-100 см

Артикул: 30-183
459.00 грн
Цвітучий чагарник

Форзиція гібридна Maluch, С5л

Артикул: 160-019
Цвітучий чагарник

Форзиція Webers Bronks, С3

Артикул: 160-018
Цвітучий чагарник

Форзиція проміжна 'Spectabilis'

Артикул: 150-047
180.00 грн
153.00 грн
Цвітучий чагарник

Форзиція "Goldrausch"

Артикул: 150-046
Контейнер:
104.00 грн - 306.00 грн
Артикул: 20-124


Відгуки

Форзиція проміжна ‘Spectabilis’, 70-80 см

Відмінний спосіб урізноманітнити пейзаж - посадити форзицію

Форзиція покривається золотисто-жовтими квітами ранньою весною, коли інші мешканці саду тільки починають розпускати бруньки. У наших широтах чагарник починає цвісти з середини квітня, коли його гілки ще не одягнені в листя. Оскільки саджанці цієї рослини першими пожвавлюють весняний пейзаж, рослина користується постійно високим попитом серед садівників і ландшафтних дизайнерів.

Продаж якісного окліматизованого посадкового матеріалу здійснюється в нашому магазині в Києві. Також ви можете замовити доставку листяних і квітучих чагарників на вашу адресу в усі регіони України, набравши контактний номер садового центру.

Як виглядає форзиція?

Крім прекрасних яскравих кольорів, декоративний кущ виділяється великим і гладким темно-зеленим листям, які восени стають жовто-пурпуровими. Вони тримаються досить довго, опадаючи на початку листопада. Дугоподібні пагони утворюють розкидисту крону, яка трохи нахиляється до землі.

Асортимент Garden House

У нашому інтернет магазині представлені різні сорти форзиції, купивши які за демократичною ціною, ви доповніть групові композиції вашого саду або створите гарне оформлення ганку або альтанки. Серед них:
  • · «Goldzauber». Він володіє високою морозостійкістю, а його квіти не гинуть від весняних заморозків. Саджанці в зрілому віці досягають 2м у висоту і ширину. На сонячному ділянці родючого грунту рослини цвітуть пишніше.
  • · «WeekEnd». Цей проміжний сорт славиться густою кроною, пагони якої витончено переплітаються. Глянцеве листя еліптичної форми восени забарвлюється в насичено-оранжевий.
  • · «Maluch» характеризується невисоким зростом (до 1м) і кулястою кроною. Невеликі жовті квіточки рівномірно розподілені по всій довжині пагонів. Не виносить тривалої посухи.
  • · Форзиция повисла. Її зріст не перевищує 1,5м. Поверхнева коренева система не вимагає укриття на зиму. Тягнеться до землі крона рясно посипана спочатку великими квітами, на зміну яким приходять довгасті листочки і плоди.
  • · «Lynwood». Зростаючі вгору гілки покриті напівмахровими великими квітами і утворюють крону висотою до 2,5м. Листяні і квітучі чагарники цього виду добре переносять засуху і посадку в межах міста.

Ці та багато інших чудових представників виду форзиції ви можете купити на нашому сайті.

Правила висадки

Щоб форзиція добре прижилася, садівники рекомендують вибирати захищені від вітру, але досить сонячні ділянки родючого грунту. Глибина ямки повинна бути не менше 50 см, а відстань від інших рослин - 1,5м. Шар дренажу з щебеню і піску в посадковій ямі в 25 см допоможе вберегти коріння саджанців від перезволоження.

Підживлення мінеральними або органічними добривами, розпушування грунту та видалення бур'янів сприяють кращому росту форзиції. Укорочення старих пагонів або навіть повна обрізка «на пень» не позначається негативно на густоті крони.

Щоб рослина не постраждала від сильних морозів, його необхідно укрити сухим листям, а гілки пригнути до землі. Якщо вам потрібно перенести кущ на інше місце, то робити це треба восени до настання серйозних заморозків.