Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Дерен

Листвяний чагарник

Дерен білий "Elegantissima", 120-140 см

Артикул: 130-193
520.00 грн
Декоративний чагарник

Дерен белый "Кессельринги" 100-160см

222.00 грн - 648.00 грн
Листвяний чагарник

Дерен білий "Westonbirt"

Артикул: 150-040
358.00 грн
Листвяний чагарник

Дерен білий «Ауреа»

84.00 грн - 1050.00 грн
Листвяний чагарник

Дерен шовковистий «Кардинал»

115.00 грн - 510.00 грн
Листвяний чагарник

Дерен білий «Сіберіан Перлс»

58.80 грн - 510.00 грн
Листвяний чагарник

Дерен білий "Variedata", 30-40 см

Артикул: 60-001

Мальовничий дерен - органічне доповнення будь композиції з чагарників

Збираючись розбити власний сад, багато хто вибирає дерен в якості рослини для групових посадок або миксбордерів. Ландшафтні дизайнери застосовують його для створення живоплотів, які не потребують обрізки. А всі інші просто захоплюються незвичайним забарвленням листя і невеликими білими квіточками.

Купити якісний посадковий матеріал ви можете в нашому садовому центрі в Києві. На сайті Garden House ви знайдете безліч різних саджанців, які допоможуть прикрасити ваш присадибну ділянку.

Асортимент і особливості дерену


Листяні і квітучі чагарники цього виду залишаються прекрасними цілий рік. Навесні вони тішать ніжно-зеленим листям або насиченою темної у білій окантовці, влітку - невеликими білими квітами, зібраними в опуклі або плоскі суцвіття.

Восени крона змінює колір на червоно-фіолетовий, з'являються біло-блакитні ягоди і дерен розквітає знову. Взимку рослина виділяється на тлі снігу або інших насаджень червонувато-коричневою корою пагонів.

В інтернет магазині представлені Garden House:
  • · Сорт «SibiricaVariegata» особливо привабливий восени, коли листочки стають червоно-ліловими, зберігаючи білу облямівку по краях. Саджанці добре переносять посадку на затінених ділянках і невибагливі до складу грунту. Вони швидко виростають в кущ заввишки до 2м.
  • · «Кессельрінг» характеризується декоративною формою листя і невеликими білими квіточками, які з'являються двічі на рік: у червні та у вересні. Омолоджуюча обрізка дерену сприяє зростанню розлогої крони (до 2м).
  • · «Ауреа» являє собою листяний і квітучий чагарник, який дуже любить світло і потребує регулярного поливу. З високої рослини (до 3м) ви можете сформувати невеликий декоративний кущ без шкоди для нього. Щитовидні суцвіття кремового кольору прикрашають пагони в травні-червні.
  • · «Flaviramea» популярний завдяки жовтому забарвленню гілок. Ви можете купити і висадити цей сорт навіть в межах міста, оскільки він добре переносить загазоване повітря, вітер і мороз. Овальні зелені листочки восени змінюють колір на червоний або зберігають свій колишній.
  • · Дерен шовковистий «Кардинал». Його невисока округла крона добре виділяється на тлі інших рослин в міксбордерах, а білі квіточки, зібрані в щитки, надають увазі особливу привабливість. За невелику ціну ви придбаєте невимогливий до догляду зимостійкий кущ.

Ці та інші саджанці ми доставляємо у всі регіони України. Вони відмінно адаптуються під місцеві умови і не вимагають спеціального догляду.

Взаємовідносини з шкідниками

Листя дерену непривабливі для більшості гусениць, але іноді молоді пагони схильні до атак попелиці. Вона випиває соки з ніжних листочків і може погубити рослину. Ви позбудетеся від цих комах змив їх з тильного боку листя або висадивши поруч з чагарником природних ворогів попелиці - ромашку далматської, цибулю або часник.

Зателефонувавши в наш магазин, ви дізнаєтеся про хімічні препарати для боротьби з попелиць і підберете оптимальний варіант. Продаж дерену здійснюється в спеціальних контейнерах, завдяки яким посадковий матеріал не пошкоджується при транспортуванні.