Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Чубушник

Цвітучий чагарник

Чубушник віргінський 150-200 см.

Артикул: 130-025
560.00 грн
Артикул: 10-206
332.00 грн
Декоративний чагарник

Чубушник «Virginal», 140-160 см

Артикул: 30-265
1125.00 грн
Контейнер:
Декоративний чагарник

Чубушник «Lemoinei», от 120 до 160 см

459.00 грн - 945.00 грн
Цвітучий чагарник

Чубушник "Belle Etoile"

Артикул: 150-049
Артикул: 160-021

Чубушник - ароматний садовий жасмин

За свій приємний солодкий запах чубушник нерідко називають жасмином. Таку назву цей чагарник отримав тому, що за часів правління в Давньому Єгипті династії Птолемеїв його застосовували для виготовлення цибухів - стрижнів для курильних трубок. У наш час саджанці цієї рослини прагнуть купити багато садівників, охочі привнести східні елементи і пишні форми в дизайн присадибної ділянки або газону.

Особливості чагарнику

Більшість сортів чубушника - це листяні і квітучі чагарники з некрупною листям і тонкими стовбурами. Залежно від індивідуальної специфіки виду, вони можуть сягати від 1 до 4 метрів у висоту. Період цвітіння припадає на червень-липень. Квіти зібрані в кисті, мають округлі великі пелюстки гарної форми. У серпні з'являються плоди - невеликі коробочки з насінням. Сьогодні у світі існує близько 70 різновидів чубушника. Вони поширені в Європі, Азії та Північній Америці.

Як правильно посадити ця рослина?

При посадці цього чагарнику потрібно слідувати простим правилам:
• На постійне місце саджанці чубушника краще розміщувати в сонячних частинах вашої ділянки. У цьому випадку красиве і буйне цвітіння йому забезпечено. У тінистих місцевостях ці рослини виростають низькими, а їх гілки збільшуються в довжині.
• Грунт потрібно зволожити і удобрити. У неї рекомендується внести перегній, пісок і листову землю.
• Якщо для вашої ділянки характерний застій води в грунті, потрібен дренаж.
• Ідеальний час для посадки - початок осені або рання весна (до появи листя на деревах).
• Стебло категорично забороняється вкопувати в землю, інакше можливе його гниття надалі.
• Оптимальна глибина для посадки - близько півметра.
Якщо ви хочете створити живопліт з чубушника, висаджувати кущі необхідно на відстані півметра один від одного.

Як доглядати?

Створення сприятливих умов для цього листяного і квітучого чагарника - ключовий момент правильного догляду за ним. Це комплекс заходів, який включає в себе:
• Регулярна підживлення грунту. Для цього зазвичай використовують органіку і мінеральні добрива. Сьогодні їх продаж здійснюється в спеціалізованих садових магазинах.
• Своєчасний рясний полив.
• На відміну від багатьох подібних рослин, його не потрібно накривати на зиму.
• Зістригання слабких і пошкоджених пагонів чагарнику. Перша стрижка відбувається відразу після посадки рослини. Друга - після періоду цвітіння.
В цілому догляд за чубушника нескладний. А ще більш простим його робить висока морозостійкість даної рослини і його стійкість до захворювань і шкідників.

«Garden House» - садовий центр вашої мрії!

Компанія Garden House займається вирощуванням високоякісних саджанців чубушника в місті Київ. Ви можете купити їх за помірною ціною і замовити їх доставку в будь-яке місто України. Для цього виберіть відповідний для вас сорт чагарнику в каталозі нашого інтернет-магазину і зв'яжіться з нами за вказаним номером телефону.