Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Яблуня

187.00 грн - 187.00 грн
Артикул: 160-180
211.00 грн
Плодове дерево

Яблуня "Джонаголд", 2 роки

Артикул: 160-083
234.00 грн
Артикул: зСЯ10
110.00 грн
Плодове дерево

Яблуня «Мельба», 3 роки

Артикул: 160-181
234.00 грн
Артикул: з10-092
85.00 грн
Плодове дерево

Яблуня "Олена", саджанець

Артикул: 230-114
79.00 грн
Артикул: 230-112
79.00 грн
Артикул: 230-102
79.00 грн
Плодове дерево

Яблуня "Фуджі"

Артикул: 230-095
99.00 грн


Відгуки

Яблуня "Донешта", 2 роки
Яблуня "Антонівка", 2-3 роки
Яблуня «Кальвіль Сніговий», 2 роки, в контейнері
Яблуня "Баргузин" (Колоновидна), 2роки
Яблуня "Хоней Крісп", 2 роки
Яблуня «Мельба», 3 роки

Хочете соковитих і смачних яблук? Купуйте саджанці в Garden House

У нашій країні яблуня є поширеною плодовою культурою. Цьому сприяють хороші грунтово-кліматичні умови для її вирощування, а також надзвичайна цінність плодів і тривалий термін їх зберігання.
В інтернет-магазині Garden House ви можете придбати кращі сорти. Ми пропонуємо широкий вибір посадкового матеріалу за доступними цінами.

Особливості вирощування

  • Так як яблуні невибагливі до умов вирощування, вони досить швидко ростуть і починають плодоносити вже через 2 роки. Посадку рекомендується проводити навесні, найкраще в кінці квітня або початку травня. При дотриманні всіх правил саджанці плодового дерева відмінно приживуться на вашій ділянці.
  • Саджанці плодового дерева необхідно тримати до весни. Як правило, навесні яблуні готові до посадки, це необхідно зробити в кінці квітня або на початку травня. Адже при ранній посадці хороші кліматичні умови допомагають вижити рослинам.
  • Для вирощування бажано вибрати родючий грунт, що містить азот, який необхідний для росту і плодоношення рослини.
  • Саджанці молодого плодового дерева необхідно розміщувати далеко від старих насаджень, для того, щоб кореневі системи не перепліталися між собою. Найкраще - на відкритих місцях, де сонячне тепло поєднується з прохолодним вітром.
  • Якщо ви вирішили придбати посадковий матеріал на нашому сайті, ви отримаєте його ретельно запакованим за сучасною технологією і повністю підготовленим до висаджування. Можливість ушкодження під час транспортування зведена до мінімуму.
  • При посадці необхідно викопати глибоке місце під яблуню (45-60 см) і помістити її в землю. Рівномірно засипати яму і добре полити. Далі потрібно стежити за розвитком і доглядати за молодим рослиною.

Догляд за саджанцями

Щоб яблуня давала хороші врожаї протягом усього року, необхідно правильно і систематично доглядати за нею.Велике значення має обрізка саджанців. Найважливіше завдання обрізки дерева навесні - це насамперед видалення гілок, уражених морозом, що мають механічні пошкодження або заражених хворобами. Детальніше дізнатися про особливості догляду за цими рослинами ви можете у нашого онлайн-консультанта.

Асортимент яблунь

В Україні представлений широкий вибір різних сортів. Ці плоди здатні задовольняти людські потреби у вітамінах весь рік. По терміну дозрівання споживання розрізняють такі різновиди: 
  • літні
  • осінні,
  • зимові.
 Літні сорти саджанців плодового дерева забезпечують хороший урожай в садах північного сходу країни. В залежності від погодних умов дозрівають вони на початку серпня. Яблука цих сортів гладкі, великі і смачні. Саджанці осінніх і зимових яблунь сумісні з іншими видами, і характеризуються високою зимостійкістю. Плоди відрізняються високими смаковими характеристиками і збільшеною масою, а також вони здатні протягом року зберігати смакові якості.

Вигідні умови покупки посадкового матеріалу

У магазин Garden House ви зможете знайти і купити рослини, які стануть прикрасою вашого саду. Наші фахівці допоможуть вам підібрати кращі сорти в режимі онлайн-або телефонної консультації.
Звертайтесь, і ми докладніше розповімо вам про особливості вирощування дерев, ознайомимо з асортиментом нашої продукції, хорошими цінами та умовами продажу сортів для ваших угідь.
Доставка продукції здійснюється не тільки в Києві, а й в інші міста нашої країни.