Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Живучка

Артикул: 30-104
65.00 грн
Артикул: 30-234
65.00 грн

Живучка - декоративна і невибаглива рослина з гарними листами

Жівучка являє собою красиве і квітуче багаторічна рослина, яке прозвали так за свою невибагливість до погодних умов і типу грунту. Вона є чудовим варіантом для прикраси саду з каменів.

У нашому інтернет магазині ви знайдете прекрасні сорти цієї культури, продаж яких здійснюється за невисокою ціною. Щоб замовити доставку посадкового матеріалу в будь-яку частину України, зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними номерами.

Як виглядає живучка

Сорт «Атропурпуреа» характеризується червоним, шоколадним і ліловим забарвленням листя. Його компактна крона не утворює повзучих пагонів, тому культура не зміщується з місця посадки. Ефектні суцвіття цієї багатолітника практично на місяць закривають собою листя. Вони виділяються ніжним блакитно-синім кольором на тлі інших насаджень в саду навесні.
Ви можете використовувати живучку для створення «живих» бордюрів по обох сторонах доріжки в саду, вибравши для її посадки абсолютно будь-яку ділянку грунту. Але зростання в густій ​​тіні інших чагарників позначиться на строкатості забарвлення листя.
Пірамідальний варіант «Металіка Криспа» набув широкого поширення в садівництві завдяки жорстким гофрованим листям коричнево-пурпурного кольору. Хвилясто-округла форма листочків утворює щільну крону. Представники цього виду покриваються витонченими рожевими, білими або фіолетовими квітами в травні-червні.

Щоб купити саджанці в Києві, відвідайте наш садовий центр, або зробіть замовлення через онлайн-магазин. Досвідчений персонал Garden House допоможе вам визначитися з сортом рослин, які ідеально проявлять свої якості у вашому саду.

Якщо культура була атакована шкідниками

Щоб коренева система саджанців не постраждала від великої кількості вологи, в посадкову ямку слід покласти шар з битої цегли або щебеню. Дренаж посприяє видаленню надлишкової кількості води в період танення снігу і збереже культуру від появи гнилі.
Оскільки у складі живучки є фітоекзістероіди, на її гілках не розвиваються личинки багатьох паразитів. Але якщо ви не будете прибирати опале листя на присадибній ділянці, то рослина піддасться атакам равликів чи слимаків, які люблять ласувати її листочками. У боротьбі з ними вам допоможуть спеціальні препарати.

Маленькі хитрощі для грамотної посадки саджанців багаторічників

Для того щоб невибагливі рослини радували вас своїм цвітінням, переважно:
  • Правильно підібрати ділянку. Живучка з яскравим кольором листя буде добре рости на сонці, а для інших різновидів ви можете виділити місце в тіні.
  • Викопати лунку в суглинистому грунті, тоді культура швидше вкорениться.
  • Залишити між живучкою та іншими кущиками приблизно 20 см.
  • Періодично поливати рослину, хоча воно стійко переносить посушливі умови.
  • Вносити на початку весни підгодівлю.
Оскільки живучка добре пристосовується до будь-якого клімату, вона не вимагає укриття на зиму. А весняні та осінні заморозки не завдають шкоди її паросткам.

Прийнявши рішення купити посадковий матеріал в нашому магазині, ви легко прикрасите кам'янистий пейзаж саду або заповніть порожній простір між високими чагарниками.