Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Актинідія

Контейнер:
58.00 грн - 165.00 грн
Артикул: 80-000
58.00 грн
Ягідна культура

Актинідія «Коломикта»

Артикул: 80-001
Контейнер:
59.00 грн - 90.00 грн

Актинідія - цікава рослина зі смачними ягодами

Рід Актинідія налічує близько 40 видів деревовидних ліан, найвідомішим представником якого є сорт «Китайський». Його плоди, ківі, зеленого кольору з м'якою тонкою шкіркою і дрібними насінням всередині, містять багато вітаміну С, калію та інших необхідних елементів.

В інтернет магазині Garden House можна купити акліматизований посадковий матеріал різних сортів, який добре приживеться у вашому саду. Також ви можете відвідати наш садовий центр в Києві, щоб більш наочно ознайомитися з саджанцями та умовами їх вирощування.

Які види деревовидних ліан пропонує Garden House

У нашому магазині ви знайдете якісні саджанці ягідних культур класу АА наступних сортів:
  • Актинідія «Фігурна». Її пагони можуть досягати 4 м, тому для нормального росту рослину потребує опори. Білі дводомні квіти з'являються в червні, а листя має світло-зелене забарвлення. Плоди дозрівають у вересні, на смак вони соковиті і солодкі.
  • «Самоплідна» відрізняється підвищеною врожайністю, якщо посадити її не на сонці і в захищеному від вітру ділянці. За сприятливих умов саджанці швидко перетворюються на декоративний в'юнкий чагарник.
  • «Пурпурова» отримала свою назву через плодів відповідного забарвлення. Вони мають циліндричну форму і важать в середньому 5 г, дуже солодкі. Придбати цю декоративну культуру в Україні можна з доставкою додому.
  • «Вереснева» віддає перевагу сонячним місцям. Її білі квіточки з'являються в травні, наповнюючи сад свіжим лимонним ароматом. Ягоди дозрівають в серпні. На другий-третій рік після висадки колір листя актинідії змінюється з зеленого на жовто-червоний.
  • «Аргута» являє собою чоловічий варіант ліани і запилює її жіночі різновиди. Росте досить швидко, досягаючи максимально 6 м у висоту. Плодів не має.
  • «Крупноплодная» славиться досить великими ягодами (10-18 г) з червоним рум'янцем і медовим смаком. Її листя відрізняється рожевими цяточками на зеленому тлі.
  • «Коломикта» - дуже декоративний вигляд, листя якого мають рожево-зелене забарвлення. Плоди на смак кисло-солодкі. Ця актинідія найбільш підходить для вирощування в наших широтах, оскільки добре переносить сильні морози.
  • Саджанці «Київської гібридної» доживають до 100 років, а врожайність дорослого куща становить у середньому 8 кг ягід.

Особливості вирощування актинідії

Ця культура не витримує конкуренції з іншими плодовими деревами за світло і воду, тому щоб ліана не загинула, слід садити її на відстані не менше 2 м від інших рослин. У посадкову яму необхідно покласти шар з піску і битої цегли для дренажу.
Щорічна підгодівля органічними та мінеральними добривами добре відбитися на зростанні актинідії і не дозволить їй сильно збіднити грунт. Влітку краще обприскувати пагони культури 2 рази на день, ніж її поливати. А обрізати можна тільки восени, коли все листя вже опало.
Продаж актинідії здійснюється в спеціальних контейнерах, тому замовивши транспортування посадкового матеріалу за вашою адресою, ви можете бути впевнені в збереженні його кореневої системи. Бюджетна ціна саджанців ягідних культур дозволить вам придбати чоловічі і жіночі варіанти, щоб не тільки прикрасити сад, але і побалувати себе соковитими плодами.