Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Агрус

Артикул: 160-076
49.00 грн
Артикул: 160-075
49.00 грн
Ягідна культура

Агрус "Чорномор", 1 л

Артикул: 160-124
49.00 грн
Ягідна культура

Агрус "Козачок", саджанець

Артикул: 80-164


Відгуки

Крыжовник "Красень", от 2 л до 3 л
Агрус "Малахіт", 3 л
Крыжовник "Красень", от 2 л до 3 л

Любите агрус? Тоді виростите цю культуру в своєму саду

Аґрус - це чагарник-довгожитель. Його забарвлення і смак плодів залежить від сорту. Незрілі ягоди кислі, їх використовують для приготування соусів до м'ясних страв. Стиглі плоди солодкі, іноді мають присмак сливи або винограду. З них варять «смарагдове» варення, а також готують смачні десерти.

Щоб купити саджанці ягідних культур, ви можете відвідати наш садовий центр у Києві. Доступна ціна та висока якість посадкового матеріалу допоможуть вам придбати рясно плодючі чагарники для свого саду.

Як правильно висаджувати агрус!

Саджанці цієї рослини воліють сонячні місця на піщаних і супіщаних грунтах. Обрану ділянку слід перекопати, щоб видалити бур'яни. Потужна коренева система вимагає, щоб посадкова яма була не менше 40 см вглиб.
Ви можете висадити культуру навесні, до появи бруньок, або восени, за пару тижнів до перших заморозків. Щоб чагарник добре ріс, необхідно вибрати місце для посадки на відстані 1-1,5 м від інших рослин.
Після посадки агрусу потрібно трохи прим'яти землю у його заснування і полити чагарник. Обрізку пагонів проводять навесні або восени, в залежності від часу висадки посадкового матеріалу. При цьому, слід видалити пагони так, щоб на гілках залишилося тільки по кілька бруньок.
Розпушування грунту і підгодівля саджанців добривами, особливо у вегетаційний період, дозволять зібрати хороший урожай.

Чим хворіє агрус?

Американська борошниста роса виступає найбільш поширеним захворюванням цієї культури. Вона вражає ягоди, листя і пагони, на яких з'являється білий наліт. З часом він темніє, а плоди і листочки засихають і опадають. Обприскування фунгіцидами до розпускання бруньок допоможе вберегти чагарник від цієї хвороби і зберегти високий урожай.
Поява попелиці перешкоджає росту молодих пагонів, оскільки її личинки випивають сік з листя і гілок куща. Обробка крони інсектицидами призведе до загибелі комах, не завдаючи шкоди культурі.

Асортимент інтернет-магазину Garden House

Якщо ви любите кисло-солодкі плоди і хочете самі вирощувати агрус, то можете замовити доставку саджанців у своє місто. У нашому магазині на продаж виставлені наступні сорти:
  • «Козачок». Він характеризується середньораннім терміном дозрівання. Стиглі плоди мають овальну форму і темно-фіолетове забарвлення. Чагарник виростає до 1,2 м у висоту. Прямі товсті пагони укриті шипами, але їх небагато.
  • «Красень» являє собою виведений в Україні варіант агрусу, який добре переносить холодну зиму і відсутність регулярного поливу. Темно-червоні плоди рясно прикрашають гілки куща. Пагони практично без колючок.
  • «Безколючкова» дозріває пізно, його світло-зелені ягоди з червоним рум'янцем не опушені. Саджанці добре приживаються на помірно вологому грунті.
  • «Чорномор». Трохи розлога крона і вигнуті гілки в травні покриваються червоними квітами, що додає кущу декоративності. Стиглі плоди фіолетово-чорного кольору.
  • «Малахіт». Відомий завдяки соковитим солодким ягодам ніжно-зелених віттінків. З одного чагарнику можна зібрати 3-4 кг агрусу. Нечисленні шпильки не ускладнюють збір врожаю.
Приємний смак і загальнозміцнюючий ефект для організму людини від вживання ягід в сирому або консервованому вигляді здобув культурі широкої популярності. Зателефонувавши за контактним номером, ви зможете купити саджанці ягідних культур і вибрати зручний спосіб отримання замовлення.