Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Лимонник

Витка рослина

Лимонник, от 1 л до 3 л

42.00 грн - 88.00 грн


Відгуки

Лимонник, от 1 л до 3 л
Лимонник, от 1 л до 3 л

Лимонник - «плід з п'ятьма смаками»

Лимонник є одним з найцікавіших рослин у світі. Його квіти, стебла, листя мають тонкий лимонний аромат, а плоди схожі на ягоди калини.

В Україні найпоширенішим видом вважається лимонник китайський. Він може досягати 15 м у висоту, обвиваючи стовбури і чагарники дерев. Від віку рослини залежить колір стебла. Якщо молоді екземпляри мають кору жовто-блискучого кольору, то у старих вона темно-коричневого кольору. Здавна людям відомі корисні властивості цієї плетистої рослини. У східній медицині за своїм призначенням лимонник стоїть на 2 місці після женьшеню. Він має тонізуючий ефект на організм, знімає розумову і фізичну втому, додає сил і бадьорості.

Інтернет-магазин Garden House пропонує придбати кращі сорти посадкового матеріалу на вигідних умовах.

Особливості вирощування та догляду

  • Для вирощування саджанців в саду або угіддя обов'язково потрібно прикріпити опори, які будуть підтримувати пагони. Для оптимального плодоношення необхідно розташувати його в півтіні.
  • Вирощувати ці виткі рослини можна як взимку, так і під час теплого сезону. Справитися з посадкою і розмноженням нескладно, навіть новачок в садівництві виконає це завдання. Розмножувати лимонник можна як насінням, так вегетативно: восени ділять кущі або кореневі порослі.
  • Перед посадкою саджанців грунт обов'язково повинен бути вологим і рихлим, це допоможе кореневій системі краще освоїтися в землі.
  • Цвітіння починається в кінці травня. Коли квітка запилюється за допомогою комах, зав'язь поступово зростає і витягується до 5-8 см. У цей час на ній утворюється до 40 великих яскраво-червоних ягід. Грона зберігаються на ліані до осінніх морозів, надаючи їй гарний вигляд.
  • Плоди необхідно збирати в період повного дозрівання. Він починається з вересня і триває до осінніх заморозків. Кисті з ягодами варто зрізати дуже обережно, краще використовувати гострий ніж, щоб запобігти пошкодженню пагонів.
Якщо ви вирішили придбати саджанці на нашому сайті, то отримати його якісно упакованим і повністю підготовленим для посадки. У нас можливість пошкодження зводиться до мінімуму.

Застосування лимонника

  • Листя рослини використовують для приготування тонізуючого чаю, який має жовто-золотистий колір і приємний лимонний аромат.
  • Зібрані восени листя можна сушити на зиму, а плоди поламати і перемолоти, щоб надалі використовувати їх в лікувальних цілях.
  • З ягід готують джеми і киселі. А лимонну кислоту може замінювати сік лимонника.

Відмінні умови покупки

Магазин Garden House пропонує кращі сорти «плоду з п'ятьма смаками». Ви зможете знайти і купити у нас посадковий матеріал, який стане не тільки окрасою вашого дому і саду, а також корисним лікарським засобом.Звертайтесь, і наші консультанти в Києві допоможуть в онлайн-режимі і по телефону підібрати відповідний посадковий матеріал. Також на нашому порталі ви ознайомитеся з більш детальною інформацією про особливості посадки та догляду за лимонником, цінами та умовами продажу рослини для ваших угідь.