Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Злакові

Артикул: 30-107
115.00 грн
Трав'яниста рослина

Осока моррова "Варієгата", 30-40 см

Артикул: 30-106
155.00 грн
Артикул: 30-105
155.00 грн
Трав'яниста рослина

Осока пальмолиста, 2 л

Артикул: 60-121
70.00 грн
Артикул: 60-041
78.00 грн
Трав'яниста рослина

Ковила найтонша "Поні", 10-15 см

Артикул: 60-048
Трав'яниста рослина

Осока Петрайя, 25-70 см

81.00 грн - 126.00 грн
Трав'яниста рослина

Осока "Blue Zinger", 1 л

Артикул: 60-042
Трав'яниста рослина

Осока "Cappuccino", 20-25 см

Артикул: 60-039
Трав'яниста рослина

Осока "Milk Chokolate", 25-30 см

Артикул: 60-038
Трав'яниста рослина

Костриця Готьє (злак купина), 2 л

Артикул: 60-051
Артикул: 60-050


Відгуки

Райграс високий "Варієгата", 25-35 см

Злакові трави - шовковистий килим на вашому газоні

Злакові займають важливе місце в садах і вважаються найбільш модним елементом ландшафтного дизайну. Організувати природний стиль в саду без цих рослин сьогодні практично неможливо.

Багаторічні саджанці відмінно підходять для висадки на клумбах, прикраси ділянок біля будинку, дозволяють декорувати садові доріжки, а також штучні водойми.

У магазині Garden House ви можете придбати кращі сорти злакових. Ми спеціалізуємося на продажу посадкового матеріалу і пропонуємо широкий вибір багаторічників за доступними розцінками. Багаторічні рослини відмінно приживаються на кам'янистих грунтах, і можуть рости як в тіні, так і на сонці. Проявляється краса злаків восени, коли на довгих стеблах з'являються пишні суцвіття.

Посадка і догляд

Садять насіння злакових трав широкими рядами з міжряддями 45 см. Такий спосіб посадки дозволяє створити оптимальний поживний режим для грунту, а також спрощує догляд і сортові прополки в період вегетації. Найкраще висаджувати насіння у весняний період. Це дасть можливість отримати врожай вже в рік посіву, що дозволяє прискорити розмноження і отримати більш щільне газонне покриття. Злакові трави садять і в літній період з середини липня до кінця серпня. Перед посадкою саджанців необхідно обробити ґрунт, забезпечити наявність вологи в посівному шарі землі. На ділянках, де будуть розташовуватися рослини, потрібно протягом літа провести пошарові культивації, тим самим максимально знизивши засміченість. Не менш важливо і зберегти вологість грунту. Для поліпшення запилення злакових культур потрібно залишати вільне місце вздовж обох сторін посаджених рядків. Протягом вегетації необхідно проводити скошування трави на цьому месте.Також важливо боротися зі шкідниками, краще всього на початку цвітіння трав. Коли починається вегетативний період, для належного повітряно-водного режиму землі і боротьби з бур'янами необхідно рихлити міжряддя. Особливість цих рослин полягає в тому, що вони не виснажують грунт навіть після тривалого зростання на одній території.
Якщо ви вирішили придбати посадковий матеріал на нашому сайті, то отримаєте його повністю підготовленим для висадки і ретельно запакованим за сучасною технологією. Ми пропонуємо найпопулярніші сорти багаторічників для вашого будинку й саду за помірною ціною.

Асортимент злакових

В Україні представлений широкий асортимент різних сортів злакових. Такі рослини прикрасять ваш будинок і садибу, а також стануть ефектним елементом ландшафтного дизайну.

Наш інтернет-магазин пропонує понад десятка найпопулярніших сортів: Райграс високий, Осока моррова, Осока птіценожковая, Овсяница Готьє, Міскантус китайський «Яки Джима» і багато інших видів.

Кожна з представлених різновидів злакових трав здатна гармонійно вписатися в дизайн садового ландшафту. Ці рослини допоможуть створити прекрасне обрамлення штучного водоймища або доповнити квіткову композицію.

Вигідна пропозиція від Garden House

Ми пропонуємо найкращий вибір посадкового матеріалу у Києві. У нас ви можете купити рослини, які стануть гідними прикрасами вашої садибної ділянки. Наші консультанти на сайті допоможуть вам у виборі продукції, а також більш докладно ознайомлять з умовами продажу товару.