Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Тис

Артикул: 30-123
195.00 грн
Артикул: 30-126
195.00 грн
Артикул: 30-125
195.00 грн
Артикул: 30-124
195.00 грн
Артикул: 30-122
195.00 грн

Тис - самий тіньовитривалий чагарник

Якщо ви хочете розбити прекрасний сад або облагородити присадибну ділянку за межею міста, то уважніше придивіться до тису. На відміну від інших хвойних рослин, він досить невибагливий щодо місця посадки. Ви можете розмістити його в тіні або на сонці - він буде добре рости. Головне, щоб грунт був досить вологим і родючим.
На сайті Garden House представлені різні варіанти видів тиса: середнього і ягідного. Вони розрізняються швидкістю росту, висотою і формою крони, наявністю/відсутністю ягід. Але всі чагарники мають гарну морозостійкість і підходять для посадки в наших широтах. Якщо ви вирішите купити один із запропонованих примірників в нашому інтернет-магазині, то отримаєте повну безкоштовну консультацію від наших спеціалістів за правилами посадки та догляду за рослиною.

Вічнозелений чагарник на вашій ділянці

Традиція використовувати тіс в якості живої огорожі прийшла до нас з Європи. Завдяки тому, що саджанці повільно ростуть і добре відновлюються після стрижки, європейські дизайнери створюють живі скульптури з цих кущів для прикраси газонів приватних будинків і різних урядових установ.
Якщо ви віддаєте перевагу рослині з колонновидною формою крони, то в нашому магазині в Києві ви знайдете різновид «Фастігіата Робуста» і «Hicksii». Перший варіант характеризується короткими гілками, які щільно прилягають один до одного. Хвоя голчаста, трохи загнута вниз. Плоди червоного кольору чудово виглядають на насичено-зеленій кроні тиса.

Сорт «Hicksii» популярний в Україні завдяки своїй вазоподібній кроні. У висоту чагарник досягає 3-5м і часто використовується англійськими ландшафтними дизайнерами для створення геометричних або художніх фігур. Ціна на цей варіант рослини досить висока, але повністю компенсується його розкішним виглядом.

Саджанці «Саммерголд» виростають красивими чагарниками, крона яких простягається горизонтально. Колір хвої цього тиса з часом плавно перетікає від золотисто-жовтого до ніжно-зеленого. Представники даного виду здатні прикрасити будь-який сад. Купити цей екземпляр ви можете за оптимальною ціною на нашому сайті.
Якщо ви мрієте про великий кущ з густою кроною, то вам ідеально підійде сорт «Денсіформіс». Це хвойна рослина вигідно відрізняється від своїх побратимів двома рядами зелених голок на пагонах.

Чого боїться тис?

Найбільш згубно на стан гілок впливає тисова галлиця. Для боротьби з нею пристовбурні ділянки і крону навесні потрібно обробляти відповідним розчином. Вибір препарату проти тисовії ложнощитовки залежить від пори року і наявності/відсутності розпустившихся бруньок.

Основні правила догляду за тисом

Молоді саджанці найбільш уразливі, тому щоб чагарник добре перезимував, досвідчені садівники радять вкривати під ним землю невеликим шаром сухого торфу. А пагони потрібно збирати в пучок за допомогою мотузки або дроту, щоб під час рясного снігопаду гілки не обломилися.
Якщо ви вирішили посадити тис на відкритій ділянці, то навесні і влітку гілки рослини слід вкривати від прямих сонячних променів щоб уникнути опіків, наприклад, крафт-папером. Більш детальну інформацію ви можете отримати у наших консультантів, оскільки наш центр вже довгий час займається посадкою і продажем цих чагарників.