Комплекс ландшафтних послуг

Створення Вашого газону «під ключ»

  Комплексне створення Вашого газону
               Комплексне створення Вашого газону

 • Хочете щоб Ваш улюблений будинок добре виглядав на акуратному європейському газоні?
 • Мрієте гуляти та проводити час з дітьми на новому зеленому газоні?
 • Хочеться бачити красу і порядок біля будинку?
 • Шукаєте надійних фахівців у створенні газону, які роблять свою роботу якісно і порядно?

Корисні якості газону, про які Ви могли не знати

Сучасний газон - це не тільки приємний зовнішній вигляд з вікна, газон має цілий ряд інших приємних і корисних властивостей. На зеленій травичці можна пограти з дітьми, побігати з собакою і просто добре провести час, читаючи лежачи книжку або відпочиваючи.
Подбайте про своїх дітей і про те як їм буде приємно бігати і гратися на зеленій траві все літо.

На сьогоднішній день газон мають 76% відсотків власників приватних будинків під Києвом, вони вже насолоджуються всіма перевагами свого газону.

Газон також корисний:

 • Підвищує вологість повітря влітку, тому що утримує вологу від поливу;
 • Зменшує ерозію грунту від вітру і води;
 • приглушує зовнішні шуми і пом'якшує сонячне світло;
 • Виробляє кисень у великій кількості, поглинає вуглекислий газ і пил;
 • Вбирає надмірну вологу, та істотно зменшує появу бруду на території;

У чому полягає створення газону?
Як ми будемо вирощувати Ваш газон? - детальний опис нижче

Індивідуально, в кожній ситуації, майстер зі створення газону визначає які етапи робіт необхідні для створення газону.
Я виділяю вісім основних етапів:

 1. Культивація (оранка) земельної ділянки за допомогою мотоблоку. Іноді необхідно в разі занедбаності земельної ділянки та неможливості здійснити підготовчі грунтові роботи вручну. Культивація мотоблоком допомагає розпушити і розбити утоптаний грунт.
 2. Видалення бур'янів та рослинних залишків з ділянки. Перший підготовчий етап перед початком створення газону. Дуже важливо обробити гербіцидами і видалити всі бур'яни, які виросли на території. Можливо видалення бур'янів і без застосування гербіцидів.
 3. Грунтові роботи.
  Основний підготовчий етап перед початком створення газону. Цей етап роботи досить трудомісткий і займає 30-50% усього часу в процесі створення газону.
 4. Укатка грунту перед посівом газонної трави. Важливо для ущільнення свіжого, розпушеного грунту. Основна мета в цьому етапі - утрамбувати грунт, щоб він не просідав надалі.
 5. Посів газонної трави.
  Найважливіший і найбільш відповідальний етап. У посіві використовуємо тільки найкраще насіння виробництва Голландії (Barenbrug) або Данії (DLF Trifolium). Витрата насіння газонної трави на одну сотку території зазвичай 4-5 кг.
 6. Внесення стартових добрив для газону.
  По своєму досвіду знаємо, що стартові добрива дуже добре прискорюють проростання газонної трави. При використанні стартових добрив в певні періоди літа ми отримували сходження газонного насіння вже на 4-ий день. Використовуємо тільки кращі стартові добрива для газону - Yara MIla, виробництво Норвегії.
 7. Укатка грунту спеціальним катком після посіву газонної трави.
  Цей процес допомагає притиснути все насіння щільно до грунту, що збільшує % сходження газонного насіння.
 8. Просипка шаром грунту зверху на посіяне насіння газонної трави.
  Це додатковий етап після укатки грунту. Основне завдання - додатково збільшити відсоток проростання насіння газонної трави, які залишаються повер грунту.

Повний цикл створення газону становить 2-4 тижні (в середньому для території 5-10 сот)

Як ми будемо вирощувати Ваш газон?

Чому вимогливі клієнти звертаються за створенням газону в мій садовий центр?

Я і моя команда вміємо не тільки створювати якісні газони, а й розуміємо побажання та потреби клієнта. Ми завжди віддаємо переваги якісним матеріалам і інструментам в роботі тому, що це завжди запорука доброго результату робіт. Хочу акцентувати Вашу увагу на таких моментах:

 1. Я використовую тільки кращі насіння і добрива у створенні газону, виробництва європейських країн (Данія, Голландія, Італія).
  У насінні газонної трави віддаю перевагу тільки високоякісним виробникам цього насіння: Barenbrug (Голладнія) і DLF Trifolium (Данія). Кращим стартовим добривом в створенні газону вважаємо Yara MIla виробництво Норвегії.
 2. Я займаюся газонами давно, тому маю великий досвід й професійних спеціалістів в цій сфері.
  За дії кожного свого фахівця я відповідаю матеріально за договором, який ми з вами підпишемо.
 3. Працюю за договором і відповідаю за взяті на себе зобов'язання.
  Після всіх попередніх домовленостей щодо вартості, термінів і інших деталей роботи, ми обов'язково підписуємо договір. Це гарантує Вам дотримання точності і конкретності в наших домовленостях, відповідальність за якість нашої роботи і точність виконання заявлених термінів робіт.
 4. Створення системи автоматичного поливу та газону однією Компанією - є з кого запитати! Наші клієнти відзначали, що дуже зручно коли  створення системи автоматичного поливу та газону виконує одна організація. У такому випадку завжди зрозуміло хто відповідає за якість кінцевого результату - газону. У разі коли полив і газон роблять різні організації буває складно розібратися в чому дійсно причини проблем з газоном: в погано настроєному поливі або халтурному створенні газону.
 5. У мене є садовий центр зі стаціонарним місцем роботи і офісом.
  Де, за потреби, Ви можете обрати собі необхідні рослини, щоб завершити цілісність образу Вашої ділянки.
Наш садовий центр Garden House можна побачити на Google мапі.

Звертайтеся по створенню газону та отримайте приємний БОНУС:
 • Проект створення системи автоматичного поливу - В ПОДАРУНОК!
Газон постійно вимагає систематичного і регульованого поливу, тому 95% наших клієнтів цікавляться створенням системи автоматичного поливу. Якщо ви замовите створення газону - то отримаєте схему створення системи автоматичного поливу в подарунок (без яких-небудь додаткових зобов'язань з вашого боку). Ціна цієї послуги окремо - 250 грн за 100 м.кв.
 


Щоб дізнатися вартість комплексного створення газону "під ключ" перейдіть за посиланням

Який газон Ви отримаєте після закінчення робіт?

Який газон Ви отримаєте після закінчення робіт?
Пакет створення газону «Стандарт».
Ви отримаєте відмінний газон з умовою, що самостійно будете за ним доглядати. Дуже важливо до півроку якісно доглядати за газоном. Вам необхідно буде регулярно приділяти йому до 10 годин на тиждень. 

Який газон Ви отримаєте після закінчення робіт?Пакет створення газону «Комплексний».
Вам не потрібно буде турбуватися з приводу догляду за молодим газоном, так як приймаєте від нас вже готовий «зелений килим». 
Остаточна оплата за договором проводиться після 2-х місяців догляду, саме тоді, коли можете оцінити реальний результат нашої роботи. 

Який газон Ви отримаєте після закінчення робіт?Пакет створення газону «VIP-пакет».
Завдяки цьому пакету Ви абсолютно будете спокійні за свій газон! Максимально якісний 6-тимісячний сервіс по догляду заставу красивого європейського газону, який в рази перевершує рулонний газон. 

P.S. Отримайте корисну професійну консультацію, а також кошторис по створенню газону саме на Вашій ділянці, замовивши БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця!

P.P.S. Якщо Вам також потрібен автоматичний полив, замовляйте безкоштовний виїзд відразу двох фахівців (з поливу і газону). Економте свій час!

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.