Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Жимолость

53.00 грн - 79.00 грн
Артикул: 160-028
60.00 грн
Ягідна культура

Жимолость "Фіолент", 1л

Артикул: 80-191
Ягідна культура

Жимолость "Вітамінна", 1 л

Артикул: 80-035
Артикул: 80-034
Артикул: 20-048

Саджанці жимолості - привабливі пропозиції від Garden House

Жимолость - перша ягода весни. Цей невеликий синьо-блакитний плід відрізняється приємним смаком і насичений поживними речовинами. Крім того, він вважається цілющим продуктом, так як у складі м'якоті багато вітамінів і мінералів. Завдяки цим властивостям, чагарник все частіше з'являється на ділянках українців.

Інтернет-магазин Garden House пропонує садівникам придбати якісні саджанці ягідних культур. Якщо у вас виникнуть труднощі, звертайтеся за допомогою до наших фахівців, які допоможуть вибрати потрібний сорт жимолості для вашого угіддя та дадуть відповіді на інші ваші запитання.

Особливості посадки та догляду за саджанцями

Жимолость - рослина невибаглива, вона пристосована як до суворого клімату, так і до різних типів грунтів, а тому не потребує особливого догляду. Однак, якщо саджанці розміщувати на ділянці, яка до цього не була освоєна, то якість плодів значно погіршиться.

Перед посадкою необхідно викопати невеликі ями, налити туди компост (20 л під кущ), полити водою, щоб земля була вологою по всій глибині ями. При покупці саджанців ягідних культур у нас, ви отримуєте його в контейнерах, що гарантує цілісність і правильне положення коренів. Тому досить помістити рослину в поглиблення разом з субстратом.

При посадці кущі не потрібно обрізати або вкорочувати, на відміну від більшості придатних чагарників. Це затримує розвиток і ріст саджанців, а отже і початок плодоношення. Однак цінність цієї рослини і полягає в тому, що на ньому швидко з'являються перші ягоди.

Ранньою весною щороку кущі знадобиться підгодовувати добривом з високим рівнем азоту, а восени - калію і фосфору. Хвороби цій рослині майже не страшні, тому усувати захворювання і вживати заходів щодо їх профілактики не буде потрібно.

Якщо ви вирішили придбати кращі сорти ягід, звертайтеся до нас, і ми допоможемо вибрати потрібний посадковий матеріал, який з часом порадує вас рясним врожаєм.

Асортимент Garden House

Завдяки плідній роботі селекціонерів, виведені десятки різноманітних сортів жимолості. Використовуються різні варіанти класифікації сортів за смаковими, декоративними і іншими властивостям. За смаком виділяють різновиди плодів різної кислотності, а також з суничним привкусом. Декоративна  жимолость характеризується гарним виглядом і смачними плодами. Залежно від різновиду, рослина може мати вигляд прямого стоячого куща, або кучерявою ліани. По висоті існують низько-, середньо-і високорослі сорти.

Продаж саджанців по Україні

Детальна інформація про наші гарантії, способах оплати, ціни та умови співпраці розміщена на відповідних сторінках сайту. Купуйте посадковий матеріал жимолості у нас, і в найближчі роки ви зможете насолоджуватися смачними ягодами, вирощеними власноруч. У нашому магазині в Києві ви отримаєте безкоштовну консультацію щодо вибору та догляду за жимолостю. Телефонуйте нам, і ми допоможемо вибрати кращий посадковий матеріал для вашого угіддя.