Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Береза


Береза ​​- красуня полів і лугів

Береза ​​- це одне з найулюбленіших дерев східних слов'ян. Її споглядання дарує спокій душі, допомагає пережити життєві негаразди і швидше оговтатися після хвороби. Точений білий стовбур випускає ніжне світло, а крона різної форми дозволяє поєднувати це листяне дерево з іншими рослинами, створюючи розкішні композиції.

Мальовничими групами з саджанців берези можна виділити алею або альтанку на дачній ділянці, а також облагородити будь-яку групу рослин. У магазині Garden House ви знайдете прекрасні екземпляри посадкового матеріалу, а наші консультанти детально розкажуть про особливості їх посадки, поливу та догляду.

Асортимент

Бородавчаста або звичайна береза ​​досягає у висоту 30м і живе до 120 років. До 8-ми років кора дерева має коричневий колір, який згодом змінюється на білий. Оскільки коренева система не йде глибоко під землю, цей вид вимагає рясного поливу в посушливі дні. Виділення солодкого соку триває близько 3-ох тижнів і припадає на квітень. Придбати в Україні якісні саджанці ви можете в нашому садовому центрі.
Також в Garden House ви можете купити:
  • Вetula Pendula, максимальна висота якого не перевищить 4м. Він підходить для посадки на сонячних ділянках, далеко від ґрунтових вод.
  • Сорт Фастігіата також відноситься до бородавчастих листяних дерев, але його гілки ростуть вгору і нагадують колону. Він добре переносить посадку на будь-якому типі грунту, і досягає 10 м у висоту.
  • Вид «Youngii» представлено в нашому інтернет-магазині двома екземплярами. Листяний варіант має шатровидну крону з трикутним листям. Період його цвітіння припадає на травень і квітень. Ці дерева швидко ростуть, максимальна висота до 8м. Декоративний варіант берези «Youngii» відрізняється парасолеподібною кроною і загостреними листочками. Добре переносить суворі зими і придатна для посадки цілий рік.
  • Саджанці Betula Utilis характеризуються середнім темпом росту, а дорослі дерева широко відомі завдяки сріблясто-білому стовбуру. Дуже великі листки навесні переходять в ажурну крону, яка дає відмінну тінь. Купити світлолюбний примірник з висячими сережками ви можете на нашому сайті за доступною ціною.
  • Береза ​​Ермана «Холланд» - один з тіньовитривалих видів, який росте навіть на кам'янистих місцях. Крона нагадує трикутник, листочки якої забарвлюються в яскраво-жовтий колір восени. Оптимальний час посадки - весна.

Як правильно вирощувати березу?

Деякі сорти підходять для висадки в будь-який час, але краще саджати дерево навесні. Купуючи екземпляри з відкритими корінням, ви ризикуєте погубити стовбур (частина його може висохнути через пошкодження коріння) або верхівку. Тому продаж всіх рослин в нашому центрі здійснюється в контейнерах або із земляними комами.

У посадковій ямі змішують садову землю, а також перегній, пісок, торф і комплексне добриво. Хороший полив обов'язковий при і після посадки протягом 3-4 днів. Підживлення березі потрібне навесні і восени. Обрізати гілки можна до початку руху соку по стовбуру.

Наш садовий центр в Києві пропонує якісний посадковий матеріал, який гарантовано приживеться на вашій ділянці, якщо ви будете слідувати інструкціям наших фахівців.