Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Лапчатка

Листвяний чагарник

Лапчатка кущова 'Snowbird', 30-40 см

85.00 грн - 222.00 грн
Артикул: 10-114
156.00 грн
Цвітучий чагарник

Лапчатка кущова "Sommerflor"

Артикул: 150-029
142.00 грн
Цвітучий чагарник

Лапчатка кущова "Lovely Pink"

Артикул: 150-027
142.00 грн
Контейнер:
85.00 грн - 115.00 грн
Контейнер:
Декоративний чагарник

Лапчатка кущова «Kobold», от 15 см

85.00 грн - 115.00 грн
Декоративний чагарник

Лапчатка кущова «Hopely's Orange», 25-30 см

Артикул: 30-275
115.00 грн
Декоративний чагарник

Лапчатка кущова «Goldstar» , 20-25 см

Артикул: 30-273
115.00 грн
115.00 грн - 180.00 грн
Цвітучий чагарник

Перстач чагарниковий, 7,5л

Артикул: 60-130
Цвітучий чагарник

Лапчатка кущова "Red Ace"

Артикул: 150-028
Артикул: 10-115


Відгуки

Лапчатка кустарниковая 'Elizabeth', 40-50 см

Перстач - невимоглива рослина з пишним цвітінням

Перстач являє собою невисокий декоративний кущ, квіти якого мають п'ять пелюсток. Вона часто використовується в альпінаріях, невисоких живоплотах або як солітера. Сірувато-коричневі гілки густо усипані невеликими зеленими листочками, міняють восени своє забарвлення на жовтий, оранжевий або червоний.

Цвітіння починається в липні і триває 3-5 місяців, залежно від сорту. Морозостійкість рослини збільшується разом з його віком, який може досягати 20-25 років. Купити посадковий матеріал ви можете в нашому садовому центрі в Києві.

Асортимент Garden House

Листяні і квітучі чагарники цього виду невибагливі до грунту, але краще приживаються на родючих і вологих варіантах. У нашому інтернет магазині представлені такі різновиди:
  • «Snowbird». Сорт характеризується компактною кулястою кроною з діаметром до 1м. Висота перстачу не перевищує 70 см. Білі квіточки з жовтою серцевиною радують око з липня по жовтень.
  • «Jackman's Variety» може досягати 1,5 метра. Крона рясно всіяна насичено-жовтими квітами.
  • «Elizabeth» славиться блакитно-зеленими листочками на трохи сланкої кроні. Саджанці воліють сонячні ділянки або півтінь.
  • «Sommerflor». Прямі пагони піднімаються на 80 см над землею. Темно-зелене листя і виблискуючі немов зірки яскраво-жовті квіти добре виглядають у складі різних композицій.
  • «Red Ace» прийшов до нас з Англії. Перстач стійка до забрудненого повітря, тому її блідо-червоні бутони часто можна зустріти в міських клумбах.
  • «Lovely Pink» славиться сланкої кроною. Цей листяний і квітучий чагарник додає по 10 см на рік, але його висота не перевищує 50 см. Ніжно-рожеві квіти ростуть поодинці або невеликими китицями.
  • «Abbotswood» росте швидко, збільшуючись на 20-25 см щороку. Складна листова пластина має жовтувато-зелене забарвлення. Купити ця рослина ви можете за демократичною ціною в нашому магазині.
  • «Hopely's Orange» отримав нагороду у Великобританії за сірувато-зелену крону і помаранчевий колір бутонів. Перстач не схильна хворобам і не приваблива для шкідників.
Продаж цих та інших саджанців здійснюється з доставкою у всі регіони України. Наші консультанти допоможуть зробити замовлення і вибрати оптимальний варіант його доставки.

Висаджуємо лапчатку

Посадкова яма повинна в 2 рази перевищувати обсяг кореневої системи рослини. Її дно слід викласти вапняним гравієм для насичення саджанців кальцієм і створення дренажу. Висадка на сонячній ділянці сприяє збереженню бутонами своїх відтінків. Рідкісний рясний полив і універсальне добриво допоможуть поліпшити цвітіння.

Особливості догляду

Перстач добре переносить омолоджуючу обрізку до появи листя або після закінчення цвітіння. Ця процедура покликана забезпечити кроні бажану форму і видалити старі пагони. Обробка фунгіцидом не шкодить декоративності куща і допомагає вберегти його від іржі, яка не завдає особливої ​​шкоди кроні.

Низькі вимоги до зовнішніх умов і красива форма перстачу забезпечують її популярність серед садівників і ландшафтних дизайнерів.