Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Гледичія

Артикул: 30-214
3300.00 грн

Гледичія - красуня з сімейства Бобових

Якщо ви любите високі і розлогі листяні дерева, гледичія напевно буде вам до вподоби. Сьогодні в Україні її широко застосовують як декоративний елемент паркових зон та присадибних ділянок. А оскільки вона є і лікарською рослиною, її використовують у фармацевтиці і в народній медицині. Ви можете купити саджанці цього дерева для того, щоб додати вашому саду або газону більшої виразності і величі.

Дика краса

Витончена гледичія славиться своєю ажурною і вишуканою кроною, сформованою з довгих і тонких гілок, які розпростерті в сторони. Інша її особливість - великі гострі колючки по 6-7 см в довжину, які ростуть на стовбурі і гілках. Подібно акації, вона має роздільне дрібне листя. У травні-червні це дерево цвіте, виділяючи приємний аромат. Є медоносом. Суцвіття гледичії після цього перетворюються на плоди - довгі стручки по 20-30 см, в яких містяться насіння.

Це листяне дерево досить швидко зростає. Особливо якщо його посадити в теплому і світлому місці з нормальним рівнем вологості повітря і грунту. Молоді саджанці можуть значно уповільнювати своє зростання при великих заморозках.

Умови для нормального росту

Для того щоб гледичія росла швидко і не була схильна до різних захворювань, їй необхідний правильний догляд. А оскільки вона невибаглива до умов зовнішнього середовища, ваші клопоти зведуться до мінімуму:
  • Краще посадити цю рослину в добре освітленому сонцем місці. Світло і тепло не зашкодять йому. До того ж, це дерево прекрасно переносить посуху і спеку до + 45 ° С.
  • Удобрювати гледичію не потрібно, принаймі, часто. Вона росте на будь-якому типі грунту, добре переносить високий рівень засоленості грунтів, великий вміст глини і піску в них.
  • Якщо грунт на вашій присадибній ділянці бідний і неродючий, можете наповнити її органікою. Зазвичай продаж таких добрив здійснюється в будь-якому судовому магазині.
  • Дренаж ґрунту також вітається, він сприятиме швидкому зростанню рослини.
  • Взимку при дуже низьких температурах пагони гледичии можуть підмерзати, незважаючи на її морозостійкість. Але навіть при такому пошкодженні крона відновлюється за короткий час.
  • Ця рослина практично не піддається захворюванням або шкідливому впливу паразитів, що також позбавляє садівника від зайвих проблем.
  • Його рекомендують висаджувати неподалік від ясеневих культур, так як вони виділяють фітонциди, які захищають від шкідників.
  • В саду або на алеї ця рослина буде чудово виглядати як одиночне або як частина декоративного ансамблю в комплексі з іншими насадженнями. Візуально це дерево не буде захаращувати загальну панораму, тому його можна вільно поєднувати з різними чагарниками або великої рослинністю.

Garden House: ми зробимо ваш сад красивим!

Ви можете озеленити ваш присадибна ділянка вже сьогодні разом з компанією GardenHouse. У нашому інтернет-магазині ви можете купити саджанці гледичии на вигідних умовах, а також замовити доставку товару в Київ та інші міста країни. Висока якість посадкового матеріалу поряд з цілком прийнятною ціною - це кращі умови покупки!