Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Ліквідамбор - екзотичне дерево для прикраси вашого саду

Ліквідамбор - це висока теплолюбна рослина з красивими пальчасто-лопатевими листками. Восени вони набувають червоний, жовтий, малиновий або фіолетовий відтінок. Плоди цього листяного дерева теж дуже декоративні і після опадання листя прикрашають гілки великими голчастими кулями. Квіти навпроти малопомітні, незважаючи на те, що утворюють компактні сферичні суцвіття.

Особливо часто його вирощують в країнах з теплим і жарким кліматом: Австралії, Аргентині, ПАР, Гавайських островах. Але відзначені прекрасні показники приживлюваності і в більш холодних регіонах, наприклад в Канаді.

У магазині «Garden House» завжди є саджанці ліквідамбора на продаж, які були вирощені в українському розпліднику. Ви можете придбати потрібну кількість декоративних рослин як для поодиноких, так і для алейних посадок.

Асортимент ліквідамбора

На сьогоднішній день існує 5 видів, які в дикому вигляді ростуть в Азії, Європі та Північній Америці. Їх загальна ознака - виділення при пошкодженні кори стираксу (ароматною субстанції, яка використовується в парфумерії та косметології).

Більшість різновидів цього листяного дерева добре пристосоване до кліматичних умов України. Воно нерідко зустрічається в парках і ботанічних садах східних і південних областей, в тому числі Києві, Львові, Сімферополі. Серед найпоширеніших можна назвати такі сорти: акаліцінскій, формозскій, східний, смолоносний (амброве дерево), крупнолистний. Ціна посадкового матеріалу зазвичай залежить від віку або конкретної різновиду.

Переваги ліквідамбора

  1. Дерево настільки красиво, що занесено в Золотий фонд декоративного садівництва.
  2. Саджанці добре ростуть на кислих грунтах з підвищеною вологістю, що дає можливість декорувати важкі для озеленення ділянки.
  3. Зимостійкість. Незважаючи на схильність до теплого клімату, молоде рослина здатна витримувати короткочасні морози до - 20ᵒ С. З віком ліквідамбор стає морозостійким і може переносити зниження температури до - 30ᵒ С.
  4. Пластичність зростання. У природі дерево може перевищувати позначку висоти в 40 метрів, але при бажанні з нього можна створити бонсай, або надати кустовую форму.
  5. Стійкість до затоплення, відмінно підходить для озеленення ділянок, які періодично затоплюються.
  6. Здатність ефективно розмножуватися насінням. Схожість після посіву становить 90%.
  7. Швидке зростання. Бажаючим створити затінену алею, або смугу вітрозахисту варто купити ліквідамбор. Його висота сягає 30 метрів протягом перших 50-ти років.
  8. Стійкість до умов міста. Практично не чутливий до якості повітря і вібрацій, що дозволяє використовувати його в міських парках і скверах. Його навіть висадили в такому великому мегаполісі як Нью Йорк для озеленення меморіалу Всесвітнього Торгового Центру.
Щоб купити саджанці ліквідамбора в інтернет магазині «Garden House» достатньо відправити заявку кнопкою «Купити». Для додаткової консультації зв'яжіться з нами по телефону або через форму «Задати запитання спеціалісту».