Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Спірея

Листвяний чагарник

Спірея Тунберга 'Fujino Pink', 80-90 см

240.00 грн - 285.00 грн
Артикул: 130-194
190.00 грн
Декоративний чагарник

Спірея карликова (таволга), 30-40 см

Артикул: 130-024
145.00 грн
Декоративний чагарник

Спирея березолистная 50-60 см

108.00 грн
Декоративний чагарник

Спірея японська "Шіробана", 40-50 см

Артикул: 60-057
216.00 грн
Цвітучий чагарник

Спірея ніпонська "Snowmound"

Артикул: 150-044
286.00 грн
Декоративний чагарник

Спірея березолиста «Tor», от 20 до 70 см

104.00 грн - 648.00 грн
Декоративний чагарник

Спірея японська «Genpei», 60-80 см

Артикул: 30-344
395.00 грн
Декоративний чагарник

Спірея японська «Froebelii», 60-80 см

Артикул: 30-339
459.00 грн
Декоративний чагарник

Спірея японська «Anthony Waterer», от 20 см

85.00 грн - 351.00 грн

Спірея - листопадний кущ з цікавою формою суцвіть

Спірея являє собою елегантний чагарник, пагони якого витончено згинаються. Серед представників цього виду можна зустріти рослини з різною формою крони - від пірамідальної до сланкої. Окраса невеликих квітів коливається від білого до насичено-малинового.

Багатьох садівників приваблюють ці листяні і квітучі чагарники, оскільки вони характеризуються невибагливістю до умов зростання і прикрашають сад своїм цвітінням протягом декількох місяців. Купити посадковий матеріал в Києві ви можете, відвідавши наш садовий центр або зв'язавшись з консультантами інтернет-магазину по контактних телефонах.

Опис рослини

Залежно від виду, спірея може сягати від 1 до 2 метрів у висоту. Крона буває повністю прикрашена квітами (сорт Грефшейм), або суцвіття розпускаються тільки на кінчиках гілок (японські сорти). Форма листя також різна. Одні мають зазубрені краї, інші нагадують еліпс. Їх забарвлення змінюється від ніжно-салатового до темного зеленого.

Розрізняють весняні і літньоцвітущі види спіреї. Перші характеризуються тривалим періодом цвітіння - з травня до середини осені, а також білими пелюстками. Другі починають розпускати рожеві, червоні і малинові суцвіття в кінці літа.

Саджанці добре переносять обрізку, хоча сильно її не потребують. Ці листяні і квітучі чагарники від природи мають привабливу форму, яка не втрачає своїх обрисів з плином часу. Ви можете вдало поєднувати каскадоподібні або інші варіанти крони з представниками різних рослин, оскільки спірея:
  • Декоративна цілий рік. Хоча взимку вона втрачає свої прекрасні квіти і листя, звивисті гілки також служать гарною прикрасою клумб і бордюрів.
  • Не впливає на ріст сусідніх кущів або дерев, так як її стрижнева коренева система не дає багато пагонів і не розповзається.
Всі сорти добре приживаються в кліматичних умовах України і практично не потребують спеціального догляду або створенні укриття в холодний час. Купивши рослину, ви створите яскравий бордюр або живопліт, доповніть вашу присадибну ділянку красивим кущем.

Викопуємо яму для посадки

Зазвичай спирею висаджують у вересні, вибираючи похмурий або дощовий день. Під посадку слід відвести сонячну ділянку. Відстань від інших екземплярів або дерев повинна бути не менше 0,5 м.

Необхідно, щоб яма для висадки саджанців перевищувала розмір їх коренів на 30% в ширину. Її оптимальна глибина - 40 або 50 см, оскільки коренева шийка повинна йти врівень із землею. В якості дренажу використовують биту цеглу або пісок.

Спірея невимоглива до типу грунту, але краще і пишніше росте на родючих її варіантах. Продаж посадкового матеріалу здійснюється в нашому магазині за низькою ціною, тому ви можете вибрати кілька сортів цієї рослини і скласти з них витончену композицію.

Стійкість до шкідників

Оскільки хвороби обходять спирею стороною, істотної шкоди її кроні можуть заподіяти тільки комахи. Серед них слід виділити павутинний кліщ, листовійки і тлю. Своєчасна обробка саджанців відповідними препаратами дозволить зберегти ніжну листя.