Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Барвинок

Трав'яниста рослина

Барвинок большой, С3л

Артикул: 30-342
75.00 грн
Трав'яниста рослина

Бaрвинок мaлый «Aльбa», С3л

Артикул: 30-341
75.00 грн
Трав'яниста рослина

Барвинок большой 'Макулата', С3л

Артикул: 30-343
Трав'яниста рослина

Барвинок малый, С3л

Артикул: 30-340


Відгуки

Барвинок большой 'Макулата', С3л

Барвінок - прекрасний і невибагливий житель клумби

Барвінок здавна вважається передвісником весни. Ця рослина з твердим темно-зеленим листям не гине ні взимку від морозу, ні влітку від спеки. Багаторічник є символом життєвої сили, вічності і краси. Його листя відрізняється дивовижною живучістю і міцністю, зберігаючи свіжий вигляд весь рік. Завдяки цій властивості листя нерідко використовують для створення флористичних композицій в зимовий час.

В інтернет-магазині Garden House ви можете купити саджанці популярних сортів барвінку. Ми пропонуємо посадковий матеріал за доступними для жителів України цінами. Якщо ви хочете прикрасити ділянку життєстійкою і невимогливою культурою, він стане прекрасним рішенням.

Секрети вирощування та догляду

Барвінок має високу стійкість до зовнішніх факторів і не вибагливий до умов вирощування. Щоб виростити яскравий зелений килим в саду необхідно:
  • Вибрати правильне місце розташування. Краще висаджувати рослину на пухких, родючих ґрунтах. Ідеальним буде місце під вишнею або яблунею.
  • Для пишності куща необхідно регулярно поливати його ранньою весною, коли починається ріст. Потім йому буде вистачати природних опадів.
  • Саджанцям необхідні мінеральні та органічні добрива. Для цього підійдуть компост і листяна земля.
  • Молоді рослини повинні бути підготовлені до зими (їх обов'язково вкривають листям), дорослі переносять холод без проблем. При вирощуванні барвінку, слід враховувати, що він швидко розростається і заглушає інші рослини.Тому місце посадки обмежують бар'єром з каменів або плиток. 

Більш докладні відомості про відхід ви можете отримати, звернувшись за телефоном до одного з наших фахівців.

Асортимент барвінку

Серед вічнозелених сортів найбільшу популярність мають барвінок «великий» і «малий». Перший є великим видом, його гілки досягають довжини до одного метра. Стебла другого виростають до півметра і мають менші листя і квітки. На нашому сайті ви можете знайти потрібний вам сорт, дізнатися його характеристики та властивості.

Барвінок малий - цілющі властивості і застосування

Цей сорт часто застосовується в традиційній і народній медицині. У лікувальних цілях використовують стебла, листя, квіти. Заготовують їх у період цвітіння - з початку травня до липня. Стебла зрізають ножем, бо виривати ця рослина з грунту можна.

Ця культура використовується для лікування:
  • Неврозів і психічних розладів.
  • Гіпертонії.
  • Порушень мозкового кровообігу.
  • Підвищеного внутрішньочерепного тиску.
  • Депресивних станів.
Відвар з цієї лікарської трави вживають при захворюваннях очей, безплідді, болях. Її застосовують для полоскання при зубних болях, запаленні слизових тканин. Відваром можна вмиватися для поліпшення еластичності шкіри обличчя.

Чудова пропозиція від Garden House

У магазінеGarden House ви зможете знайти і купити посадковий матеріал, який стане чудовим і невибагливим прикрасою вашого саду. Наші консультанти допоможуть підібрати продукцію в режимі онлайн-бесіди, або по телефону. Доставка продукції здійснюється в усі райониКіева, і в інші міста нашої країни.