Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Кизильник

Артикул: 20-058
109.00 грн
Контейнер:
75.00 грн - 85.00 грн
Контейнер:
75.00 грн - 85.00 грн
Контейнер:
75.00 грн - 85.00 грн
Контейнер:
Листвяний чагарник

Кизильник горизонтальний

85.00 грн - 85.00 грн


Відгуки

 Кизильник гібридний "Корал Б'юті", 25-30 см

У чому секрет привабливості кизильнику?

Якщо ви хочете прикрасити свій сад невисоким сланким чагарником або зміцнити грунт на схилі, то зверніть увагу на кизильник. Його невеликі темно-зелені листочки часто можна зустріти в різних живих огорожах, оскільки рослина легко набуває потрібної форми при обрізанні і надовго її зберігає.

Загнуті вгору дугоподібні пагони листяних і квітучих чагарників усипані дрібними білими або рожевими квіточками. Купити якісні саджанці ви можете в Києві в нашому садовому центрі. Ми здійснюємо доставку посадкового матеріалу в усі регіони України в контейнерах, щоб не пошкодити рослину при транспортуванні.

Опис

Багато сортів кизильнику, представлені в нашому магазині, не досягають більше 25-30 см у висоту. Також у продажу є горизонтальний вигляд, батьківщина якого Китай. Він виростає до 0,7 м, хоча, як і інші представники Cotoneaster характеризується повільним зростанням. Їх коренева система поділена на кілька головних відростків, які не проникають глибоко в землю. Без пересадки вони можуть прожити на одному місці до 50 років, а після знову радувати вас своїм цвітінням на іншій ділянці.

Його квіти виступають хорошими медоносами, але через невеликий розмір не уявляють декоративного інтересу. Плоди червоного або чорного забарвлення з'являються до кінця літа і довго зберігаються на гілках. Вони приваблюють багатьох птахів, тому якщо ви не хочете прокидатися вранці від їх співу, тоді не садіть кущ під вікнами.

Рослину використовують в альпінаріях, рокариях, одиночних або групових посадках. Якщо ви не можете приділяти своєму саду багато часу, але хочете щоб він завжди виглядав акуратно і доглянуто, то кизильник допоможе вам у цьому. Невеликий річний приріст і стійкість до кліматичних чинників зводять турботу про нього до мінімуму.

Покупцям на замітку

Щоб виростити з кизильнику красивий чагарник, потрібно:
  • Посадити саджанці на добре освітленій ділянці або в півтіні.
  • Оскільки рослина не вимогливо до виду і вологості грунту, ви можете спокійно його висаджувати на будь-якому ґрунті.
  • Дотримати відстань між ним та іншими видами приблизно 0,5-2 м, залежно від крони дорослого листяного і квітучого чагарника.
  • Глибина посадки повинна бути не менше 50 см.
  • Дренаж з гравію або битої цегли обов'язковий.
  • Неглибоке розпушування і невеликий полив допоможуть кизильнику краще рости.
  • Після обрізки пагони сильно відростають.
  • Укриття з сухого листя або торфу допоможе саджанцеві благополучно перезимувати.

У нашому інтернет магазині представлені найбільш популярні сорти, які зможуть прикрасити ваш газон, кам'янистий сад або бордюр. Прийнятна ціна дозволяє купити різні види для облаштування вашого саду.

Як уберегти кизильник від шкідників і хвороб

Щоб тля не зашкодила листочки, навесні слід обприскати пагони нитрафеном. Якщо ви пропустили появу шкідника, то її личинки можна знищити карбофосом або Рогор. Проти молі найбільш ефективним буде фозалон або Гардон.

Фузаріоз являє собою грибкове захворювання, яке є причиною загнивання коренів кизильнику. При цьому, стебла стоншуються, а листя жовтіє. Щоб запобігти загибелі рослини, необхідно обрізати і спалити уражені гілки, здорові бажано пересадити на іншу ділянку.