Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Ясень - світлолюбне дерево з незвичайною кроною

Ясень - частий гість міських парків і скверів, в природних умовах його можна часто зустріти на узліссях лісів. Спрямовані вгору гілки створюють красиву широку і округлу крону, яка дає хорошу тінь і прохолоду в сонячну погоду.
Садівники часто використовують саджанці декоративного сорту ясена для озеленення садової ділянки. Довгий термін життя рослини (близько 300 років) і стійкість до загазованого повітря, а також ажурна крона привертають увагу ландшафтних дизайнерів до цього листяному дереву.
Купити якісний посадковий матеріал ви можете в інтернет-магазині Garden House або відвідавши наш садовий центр у Києві. Наші менеджери допоможуть швидко оформити замовлення і розкажуть про особливості догляду за обраним вами рослиною.

Сортамент Garden House


У природі ясен зазвичай росте в сирих лісах або на берегах водойм. Він добре переносить посадку на всіх видах грунтів, але швидше розвивається на родючому ґрунті. У нашому магазині ви знайдете саджанці звичайного листяного дерева і його декоративного побратима.
Ясен звичайний виростає до 25м у висоту. Його ажурна крона високо піднята над землею. Стовбур молодого дерева має попелясто-сірий окрас, а кора гладка. Листочки зазубрені на краях. Зверху вони насичено-зелені і глянсові, а знизу - блідо-зелені і волосисті.
У період цвітіння (квітень-травень) на гілках з'являються дрібні квіточки, які зібрані в волоті. А плодами виступають вузькі крилатки, що міняють свій колір із зеленого на коричневий, у міру дозрівання. Вони не опадають навіть з приходом зими.
Продаж декоративного варіанту «Pendula» в Україні також проходить в нашому садовому центрі. Висота ясена не перевищує 5м, а плакуча зонтиковидна крона здатна утворити невеликий курінь. Під ним комфортно проводити літні вечори, обладнавши його столиком і лавкою, або залишивши для дитячих ігор.
Звисають до землі гілки саджанців добре переносять обрізку і швидко відростають, тому використовуючи свою фантазію і мінімум зусиль, ви можете періодично міняти форму крони. Ажурні листочки мають довгасту форму, а восени змінюють свій зелений колір на вогненно-жовтий.

Особливості вирощування

Поверхнева коренева система ясена не любить засолений грунт. А на дренованому і родючому, рослина збільшується на 30см щороку. Для посадкового матеріалу найкраще підібрати сонячну ділянку на відстані 5м від інших високих дерев, оскільки цей вид дуже чутливий до нестачі світла.
Перед посадкою кореневу систему насичують вологою. Вона повинна перебувати на 20 см вище рівня грунту тому, що після висадки грунт ущільнився, і буде осідати. Хороший полив необхідний рослині протягом 3-4 днів після посадки, а вносити азотні добрива потрібно на самому початку і в кінці весни. Використання хімічних препаратів дозволить уберегти посадковий матеріал від древесніци в'їдливою і листовійки-товстушки, які виступають найбільш небезпечними шкідниками ясена.
Щоб купити декоративне дерево або інший сорт рослини за прийнятною ціною, звертайтеся в Garden House. Ми виконуємо доставку посадкового матеріалу по всій країні, також ви можете забрати замовлення самостійно в нашому садовому центрі.