Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Шипшина

Ягідна культура

Шипшина, С4 л

Артикул: 160-017
68.00 грн
Декоративний чагарник

Шипшина зморшкуватий , 40-60 см

Артикул: 30-355


Відгуки

Шипшина зморшкуватий , 40-60 см

Шипшина - розкішний кущ з корисними ягодами

Наші пращури цінували шипшину за здатність вилікувати запалення вуха, нормалізувати артеріальний тиск. Також його плоди багаті вітаміном С, тому кілька ягід можуть з легкістю замінити лимон або яблуко. Зараз листяні і квітучі чагарники цього виду активно застосовуються для прикраси садових ділянок і міських насаджень.

Купити акліматизовані саджанці ви можете в нашому садовому центрі в Києві. Продаж посадкового матеріалу також здійснюється на сайті Garden House. Якщо вам потрібна порада по догляду або посадці рослини, то наші консультанти із задоволенням допоможуть вам створити свій райський сад.

Чим примітний шипшина?

Він виступає родичем садової троянди. Його квіти мають насичено-рожеве забарвлення і приємний аромат. Саджанці з нашого магазину виростають в прямостоящие кущі висотою 1,5-2 метри, пагони яких густо усіяні шипами. Листя нагадують еліпс, зазубрені по краях. Зверху вони яскраво-зелені, а знизу - сірі і трохи опушені.

Також є листяні і квітучі чагарники з овальним листям. Кора шипшини відрізняється червонувато-коричневим кольором, тому рослина досить декоративна навіть взимку. Грамотна обрізка допоможе вам сформувати з куща живопліт необхідної висоти або ви можете висаджувати його окремо і в групах з іншими видами.

Ключові аспекти посадки шипшини

Якщо ви хочете не тільки милуватися на чарівні квіти в травні-червні, але й зібрати в серпні плоди з чагарнику, то повинні пам'ятати, що шипшина належить до перехресноопиляючого сорту. Тому його саджанці необхідно розташувати недалеко один від одного. А також:
  • Він краще приживається на сонячних ділянках і височинах. Якщо ви вирішите посадити рослину на заболоченому грунті або поблизу проходження ґрунтових вод, то воно загине.
  • Після декількох років його коренева система дає багато бічних поверхневих нащадків, тому щоб цей сорт самостійно не змінив відведене йому місце, потрібно викопати невеликий рів навколо нього або вкопати листи шиферу на 20-30 см вглиб.
  • Шипшина добре переносить обрізку, але сильне його укорочення призведе до зростання великої кількості молодих пагонів, які не плодоносять. Видаляти старі гілки необхідно навесні. Хоча цей вид добре переносить зимівлю в кліматичних умовах України, зрізані восени пагони можуть постраждати.
  • Кущ не потребує рясного поливу. За сезон його слід насичувати вологою не більше 4-5 разів.
  • Періодична підгодівля добривами розпушування грунту благотворно позначаються на зростання посадкового матеріалу.
Наш інтернет-магазин пропонує купити ці та інші сорти декоративних чагарників за демократичною ціною. Всі види рослин і дерев пройшли акліматизацію.

Хвороби та шкідники

Як і багато інших представників сімейства розовоквіткових, шипшина піддається атакам попелиці, щитівки, кліща і так далі. Щоб зберегти крону недоторканою, на початку весни необхідно обприскати пагони відповідним препаратом.

Серед хвороб найбільш небезпечною виступає борошниста роса. Вона вражає листя, гілки та плоди. Для боротьби з нею використовують розчин залізного купоросу (3%). Іржа і сіра гниль також можуть пошкодити рослині, тому при перших ознаках його слід обробити мідно-мильною рідиною.