Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Виноград

Ягідна культура

Виноград «Деметра»

Артикул: 160-158
96.00 грн
76.00 грн
Ягідна культура

Виноград "Гала", 4л

Артикул: 160-172
96.00 грн
76.00 грн
Артикул: 30-389
215.00 грн
Ягідна культура

Виноград «Лора»

Артикул: 90-013
Ягідна культура

Виноград «Аркадія»

Артикул: 90-015
Артикул: 160-169
96.00 грн
76.00 грн
Артикул: 160-160
96.00 грн
76.00 грн
Ягідна культура

Виноград "Бажена", 4л

Артикул: 160-159
96.00 грн
76.00 грн
Ягідна культура

Виноград "Різомат", 40-50 см

Артикул: 90-019


Відгуки

Виноград "Надежда АЗОС"
Виноград «Аркадия»
Виноград "Дунав"
Виноград "Дунав"
Виноград "Надежда АЗОС"
Виноград «Аркадия»

В Garden House вас чекає кращий асортимент саджанців винограду

Виноград вважається найулюбленішим чагарником з прекрасними смаковими, декоративними і лікарськими властивостями. З давніх часів і до сьогодні досвідчені винороби і любителі обробляють виноград для виробництва вина та інших віноматеріалои, а також у свіжому вигляді ягоди люблять за їх приємний смак, красу кисті і корисні властивості. Інтернет-магазин Garden House пропонує широкий асортимент саджанців ягідних культур. Ми допоможемо вам вибрати сорт високоврожайних виноградників.

Характеристика саджанців

Виноград є багаторічною ліаною, яка при хороших умовах може плодоносити до 80 років. Потужна коренева система саджанців здатна пристосовуватися до різних грунтів. Виноградні суцвіття з'являються в травні, адже на травень-червень припадає час цвітіння. Плоди формуються в ягоди після цвітіння. Час дозрівання саджанців ягідних культур серпень-вересень. Ягоди винограду в залежності від сорту розрізняються за величиною, а також бувають витягнутої, круглої і яйцевидної форми. Соковиті ягоди саджанців мають приємний смак, але через вміст цукру вони вважаються висококалорійним продуктом.
Якщо ви вирішили вирощувати виноград у своєму саду і вам необхідно вибрати сорт, звертайтеся до нас, і ми допоможемо купити потрібний посадковий матеріал в Україні, ознайомимо вас з умовами, які потрібні для розвитку рослини та правилами догляду.

Асортимент виноградників

За походженням і місцем поширення існують такі види винограду як європейсько-азіатська, східно-азіатська і американська група.
Також виділяють такі сорти:
  • Столові сорти призначені зазвичай для споживання свіжими. Вони характеризуються приємними смаковими якостями, містять мало соку і мають насичену м'якоть. Грона складається з ягід, які притиснуті один до одного.
  • Технічні сорти вирощуються для виготовлення вина і соків. Вони характеризуються середніми смаковими якостями. У ягодах м'якоті менше значно, ніж соку, а кисті повинні ягоди невеликої маси.
  • Універсальні сорти використовуються як для виготовлення напоїв, так і для споживання в їжу. Цей вид має середню вагу грона до 13 кг, а м'якоть і сік в ягодах мають однакове співвідношення.

Догляд

Для нормального розвитку саджанців і гарного врожаю необхідні світло, тепло, підживлення і вологість. Для ягід небезпечні навіть весняні заморозки, адже зниження температури до +1 може вбити всі зелені бруньки. Оптимальною температурою для вирощування ягід вважається + 28- + 32 градуси. Сонячне світло дуже важливо для нормального росту виноградників. Тому їх слід садити під кронами дерев в північних стін. Відведіть для них саме сонячне місце, яке захищене від сильного вітру. Землю потрібно обов'язково удобрити піском. Такий грунт пропускає вологу і повітря, швидко гріється.

Пропозиції від Garden House

Ярим виноробом і любителям смачних ягід наш магазин у Києві пропонує кращі сорти виноградників на вигідних умовах. Купуйте ці корисні рослини у нас, і вже через пару років ви зможете насолоджуватися соковитими гронами винограду. Більш детальну інформацію про вирощування, асортимент, ціни, продаж і доставку ягідної культури ви знайдете на нашому сайті.