Комплекс ландшафтних послуг

Садова доріжка - «візитна картка» саду

Мощення садової доріжки на ділянці як затягування ремінця на тонку талію красуні - стає завершальним штрихом і підкреслює красу іншого декору. Майстерно виконані стежки з'єднують житлові та службові споруди, извилисто тягнуться до газонів, клумб, ставків і майданчиків. Вони роблять доступ до цих елементів ландшафту зручніше, а вид з вікна - ще красивіше.
В послуги центру «Garden House» входить виготовлення садових доріжок з натурального і штучного каменю, бетону і відсипання. Роботи проводяться в Києві і передмісті. Технологія укладання змінюється в залежності від призначення і розташування стежок. Наші співробітники підберуть матеріали, дизайн композиції і правильно розмістять їх на дачі, присадибної або комерційної території.

Що ми пропонуємо?

Перед благоустроєм «оазиса» для відпочинку варто подумати про конфігурацію і розміщення на ньому стежок. Це необхідно врахувати при створенні проекту ландшафтного дизайну. Техніку викладання плитки, каменів або гравію можна вибрати в процесі його реалізації.

Команда «Garden House» пропонує популярні види доріжок для саду:
  • З бетону. Завдяки великому набору спеціальних форм, а також використання матеріалів для захисту і декорування цементних елементів, стежки виходять індивідуальними, довговічними і красивими.
  • З відсипання. Даний варіант підійде для декоративних і в'їзних доріг на ділянках малої площі. Для їх облаштування встановлюються кордони бордюру, ущільнюється грунт, а потім простір наповнюється гравієм або щебенем з кращих родовищ України.
  • З каменю. Під час їх створення використовують натуральні гірські породи або штучні аналоги. Вони надають саду і газону розкіш і функціональність.
Компанія також пропонує купити садові доріжки з плитки та цегли, варіанти з дерев'яним покриттям у вигляді оциліндрованих колод (торцеві). Ми підберемо необхідну технологію укладання: від полегшеного конструктиву до комплексного монтажу.

Що включає в себе вартість послуги?

У «Garden House» можна замовити розробку дизайну транспортної або прогулянкової садової доріжки і її установку, купити елементи для декору. При цьому кошторис розраховується індивідуально для кожного клієнта, виходячи з особливостей присадибної території. В ціну входить оплата:
  • Підготовчих робіт.
  • Покупки і укладання базисного матеріалу.
  • Витрат на пісок, цемент, щебінь.
Сума витрат на послугу «під ключ» формується з розрахунку 230-300 грн/кв.м.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.


Залишилися питання? Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.