Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Красивоплідник

Артикул: 10-113

Красивоплідник - родзинка вашого саду

Красівоплоднік - це дивовижний чагарник, який не втрачає своїх декоративних особливостей навіть взимку. Навесні він радує ніжним зеленим листям, влітку - світло-рожевими квітами, восени його крона одягається в жовті та червоні тони. У холодну пору року саджанці не скидає свої фіолетові ягоди, тому рослина прекрасно виглядає на тлі білого покриву зі снігу.

Цей листяний і квітучий чагарник може бути солітером, завдяки своєму зросту (1,5-2м) і розлогій кроні, гілки якої спрямовані вгору. Також його висаджують в міксбордери з інших рослин і дерев.

Серед садівників він відомий як «синій бісер» або «перловий кущ». Багато його видів погано переносять зимівлю в наших широтах, але красівоплоднік вильчатий, представлений в інтернет магазині Garden House, здатний пережити морози і без додаткового укриття.

Короткий опис

Красівоплоднік вильчатий широко поширений в Кореї, В'єтнамі, Японії та Китаї. Його довгі еліптичні листочки мають загострену форму. Ніжно-рожеві суцвіття рясно прикрашають пагони. Стрижнева коренева система глибоко проникає в грунт і дуже чутлива до великої кількості вологи. Вона може загинути, якщо поблизу проходять грунтові води.

Він не схильний до впливу грибкових захворювань, які становлять загрозу для інших насаджень в саду. Купити листяні і квітучі чагарники цього виду ви можете в нашому садовому центрі в Києві. Також ми вробимо доставку посадкового матеріалу в усі регіони України.

Кілька порад з посадки та догляду

Саджанці добре приживаються на пухкому і родючому ґрунті з помірною вологістю. Місце для посадки повинно бути на сонці або в напівтіні. Вибирайте ділянки без протягів і западин, в яких застоюється вода після дощу або танення снігу. Оптимальним періодом для висадки красівоплодніка виступає середина квітня або жовтень. Крім того, рослині необхідна:

• Висадка на віддалі мінімум на 0,5м від інших дерев, щоб його крона не виросла ослабленою і кущ добре цвів.
• Санітарна обрізка навесні. Видалення сухих і пошкоджених бічних пагонів сприятиме рясному нарощуванню зеленої крони.
• Підживлення мінеральними добривами, в яких переважає азот.
• Мульчування грунту. Під красивоплідник потрібно помістити скошену траву.
• Додаткова допомога у вигляді укриття в перші 2-3 зими після висадки.

Зрізані пагони з плодами можуть прикрасити ваш будинок як зимового букета з фізалісом або Лунарія, оскільки у висушеному вигляді вони не втрачають красу, форму і колір.
Саджанці також можна вирощувати в діжках як кімнатна рослина, вибираючи для нього прохолодні приміщення, терасу або балкон. Красивоплідник добре відновлюється після обрізки, тому ви легко зможете підтримати необхідну форму крони.

Чим чудовий Garden House

У нашому магазині ви знайдете не тільки сам красивоплодник, але і підберете для нього відповідний фон у вигляді калини або інших дерев з строкатим забарвленням плодів і листям. Наші консультанти завжди прийдуть вам на допомогу і порадять купити вдалі за сполучуваністю варіанти, щоб ваша присадибна ділянка вражала своєю красою цілий рік.

Крім того, продаж посадкового матеріалу здійснюється в спеціальних ємкостях. Тому коренева система не ушкоджується при транспортуванні до місця висадки. Помірні ціни садового центру покликані зробити мрію багатьох садівників про прекрасний сад більш доступною.