Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Самшит

1350.00 грн - 1900.00 грн
Листвяний чагарник

Самшит, 25-40 см

59.00 грн - 85.00 грн
Артикул: 30-118
950.00 грн
Декоративний чагарник

Самшит вічнозелений, 40-50 см, конус

Артикул: 30-117
675.00 грн


Відгуки

Самшит вічнозелений (куля), 50-60 см
Самшит дрібнолистий «Форкнер», 40-50 см, куля

Самшит - краща рослина для топиарного мистецтва

Самшит - це витончена рослина-довгожитель, яке часто можна зустріти в садах аристократичних особняків і чудових парках. Його невисокий кривої стовбур і прямі стирчать пагони, густо посипані невеликими листочками формують щільну крону. Завдяки їй, ландшафтні дизайнери і звичайні садівники створюють унікальні «живі» скульптури.

Ви можете висадити цей вид листяних і квітучих чагарників у себе в саду або в діжці на терасі. Вони настільки невибагливі до умов і догляду, що їх майже неможливо загубити. Також вони виступають відмінним варіантом, щоб урізноманітнити квіткові клумби. Купити якісні саджанці ви можете в Києві в садовому центрі Garden House.

Практичні поради

Соковитий окрас листя і красива крона, яка легко переносить часту обрізку, вивели самшит в лідери серед вічнозелених декоративних кущів. Якщо ви хочете спробувати свої дизайнерські здібності, то сміливо купуйте посадковий матеріал в магазині і приступайте до посадки.

• Щоб самшит добре укорінився і не постраждав від морозу, йому потрібен приблизно один місяць. Тому висаджувати його потрібно або навесні, коли буде тепла погода, або ранньої осені, щоб між часом посадки і першими заморозками було 30-35 днів.
• Весняні вітри і яскраве сонце здатні нашкодити рослині, тому ділянка для висадки має бути захищений від протягів і перебувати в півтіні.
• Листяні і квітучі чагарники невибагливі до грунту, але на пухкому і удобреному краще ростуть. Не забувайте також про дренаж в посадковій ямі для відведення зайвої вологи від коренів.
• Перед настанням холодів кущ потребує рясного поливу.
• Мульчувати землю необхідно торфом або прілими голками. Якщо ви вирішите використовувати сухе листя, то існує ризик ураження куща грибковими захворюваннями. Вони приведуть до опадання листя або повністю знищать саджанці.
• Взимку кулясті сорти вкривають коробками з дерева або пластика, проробивши в них невеликі отвори для вентиляції. Інші екземпляри можна накрити мішковиною, щільно зав'язавши її знизу. Тоді рясні снігопади не зашкодять гілкам.
• Навесні необхідно поступово прибрати укриття, щоб самшит не запрів. Також слід розпушити або видалити сніг біля коренів.

Наш інтернет магазин пропонує купити різні сорти рослини, з яких при невеликому догляді ви зможете виростити величезний екземпляр до 15 м у висоту або обрізати до потрібних розмірів, надавши йому бажану форму.

Продаж посадкового матеріалу відбувається в контейнерах, які захищають екземпляр при транспортуванні. Щоб замовити доставку в ваш регіон, необхідно попередньо сплатити 30% ціни обраного вами виду.

Як вберегти самшит від шкідників і хвороб

В Україні найлютішими ворогами чагарнику виступають павутинні кліщі, попелиці та щитівка. Ви можете обробити саджанці спеціальними засобами або дати можливість природним захисникам впоратися зі шкідниками. Так, наприклад, сонечко і її личинки живляться вищеназваними комахами, виступаючи санітарами самшиту.

Якщо рослина страждає від іржі, то хворі листочки слід обірвати, а самшит обробити відповідним препаратом. Ці ж заходи здатні вберегти вид від некрозу.