Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Виткі

Артикул: з80-018
77.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда плетиста Амадеус

Артикул: з80-016
72.00 грн
Цвітучий чагарник

Роза плетистая Крэйзи фо ю

Артикул: з80-013
72.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда плетиста Джон Дэвис

Артикул: з80-005
77.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда плетиста Флорентіна

Артикул: з80-003
72.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда плетиста Мейнтауер

Артикул: з20-028
69.00 грн
Цвітучий чагарник

Роза плетистая Блю Уандер

Артикул: з20-026
69.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда плетиста Раубріттер

Артикул: з80-078
60.00 грн
Цвітучий чагарник

Роза плетистая Сахара

Артикул: з20-023
69.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда плетиста Лавінія

Артикул: з80-094
65.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда плетиста Віскі

Артикул: з20-027
69.00 грн
Артикул: з80-085
60.00 грн


Відгуки

Троянда плетиста "Blue Moon Climbing" (Блю Мун Плетистий), саджанець, 20 см
Троянда витка Korwest (Корвест), садженець 20 см
Троянда 'Голден Шауерс', 60-80 см
Троянда 'Голден Шауерс', 60-80 см
Троянда 'Супер Ексцельза', саджанець 20 см
Троянда 'Американа', 40-50 см

Плетисті троянди: вишуканий квітковий водоспад у вашому саді

Плетисті троянди - одна з найпомітніших родзинок в сучасному розарії. Завдяки своїм довгим паросткам вони чудово пристосовані для прикраси вертикальних поверхонь і створення об'ємних композицій. За допомогою плетистих сортів можна створити у парку чудову квіткову арку для весіль та урочистих заходів. Подібною конструкцією нескладно оформити вхід в сад або на ділянку.

У магазині Garden House жителі України можуть купити саджанці плетистих троянд зимостійких сортів. Якщо вам складно віддати перевагу якомусь різновиду, поговоріть з нашим онлайн консультантом, або зв'яжіться по телефону з представником Garden House. Після продажу вподобаного посадкового матеріалу доставка в Київ та інші міста країни здійснюється транспортною компанією. Жителі столиці також можуть скористатися послугою посадки рослин. У такому випадки наші фахівці гарантують максимальну приживлюваність.

Переваги плетистих троянд

Серед основних переваг плетистих сортів цих квітів можна виділити наступні:
  • Різноманітність. Плетистими трояндами найчастіше називають різновиди під назвою «Рамблер», які відрізняються невеликими квітами і довгими гнучкими пагонами. Але нерідко в цю ж групу «Клімбер» з більш великими бутонами і досить твердими стеблах. Чимало садівників воліють зараховувати сюди ж і «клаймбінг», характеризирует великими квітками до 11 см в діаметрі.
  • Морозостійкість. Особливо високою зимостійкістю відрізняються саджанці групи сортів «Climbing».
  • Довгий період цвітіння. Більшість різновидів буде радувати вас пишними бутонами протягом всіх літніх місяців. У багатьох сортів цвітіння безперервне, або з короткою паузою.
  • Стійкість до хвороб. Саджанці плетистих троянд пропонованих нами сортів володіють підвищеною стійкістю до збудників більшості поширених в нашому регіоні захворювань.
  • Можливість посадки на посушливих ділянках. Завдяки потужній стержневідной кореневій системі саджанці можуть поглинати вологу з великої глибини.
  • Висока декоративність. Плетисті троянди виглядають дуже оригінально і красиво, незалежно від того, яку форму їм надали. Їх можна використовувати для прикраси будь-яких вертикальних поверхонь (парканів, стін господарських будівель, альтанок, арок), а також формувати окремо стоячі декоративні елементи (шаро- або конусоподібні кущі, різні фігури на каркасі).
  • На відміну від більшості витких рослин, стебла троянди з часом набувають деревоподібну структуру. Тому сформувати потрібну конфігурацію декоративного куща найкраще до того, як стебла остаточно огрубеют.
Щоб купити саджанці плетитистих троянд для свого саду в інтернет-магазині Garden House, замовте їх доставку за допомогою онлайн-сервісу. Якщо вам необхідно уточнити які-небудь нюанси покупки, зв'яжіться з менеджером по телефону. Ціна транспортування буде залежати від довжини шляху і вартості замовлення.