Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Платикодон

Артикул: 30-314
96.00 грн

Платикодон - японський дзвіночок на вашій садибі

У народі платикодон часто називають широкими дзвіночками через їх схожості з цими рослинами. Такі багаторічники часто вирощують на клумбах і квітниках, переважно в композиціях з іншими квітами. Природний ареал їх проживання - це луки, галявини, лісові галявини, а нерідко і кам'янисті схили. Даний вид рослин зустрічається в Японії, Кореї, на північному заході Китаю і в Сибіру. На території України його також вирощують, завдяки наполегливій роботі селекціонерів у цій галузі.

Пропонуємо вам купити саджанці платикодон різних сортів у магазині Garden House. Ми пропонуємо продаж та доставку якісного посадкового матеріалу в Києві та інших містах. В електронному каталозі на нашому сайті ви знайдете підходящі для вас зразки, які з часом прикрасять своїм строкатим цвітінням вашу дачу, сад або клумбу.

Представник сімейства дзвоникових

При нормальних умовах зростання платикодон має багато довгих стебел, які можуть досягати до 70 см. Суцвіття складаються з 3-5 великих квіток, діаметр яких зазвичай становить близько 7-8 см. Забарвлення пелюсток може бути рожевою, ліловою, білою, синьою або блакитною. Завдяки густоті листочків і пишності квітів, ця рослина покриває землю суцільним «килимом».

Використання в ландшафтному дизайні

В якій композиції ви б не висадили платикодон, він буде яскраво виглядати на тлі інших кольорів. Садівникам, які люблять експерименти з дизайном, ця рослина буде до вподоби. Воно відмінно виглядає в оточенні невисоких трав'янистих чагарників. Сорти невеликих розмірів можна розмістити з карликовими породами хвойних і листяних дерев і чагарників.

Як вирощують ці багаторічники?

На відкритій місцевості платикодон можна виростити з насіння або з готових саджанців. При цьому необхідно дотримуватися таких рекомендацій:
  • Для посадки краще вибрати добре дренированную, багату, пухкий грунт. У неї варто підмішати трохи піску або гравію.
  • Квітка бажано розмістити на відкритому та сонячному ділянці саду.
  • Виберіть для вирощування постійне місце, так як ця квітка не любить частих пересадок. Він може рости на одному місці до 7 років.
  • Оскільки ці рослини переопиляются, з насіння зазвичай виростають гібридні види. Якщо вам хочеться зберегти видові властивості платикодон, вирощуйте на своїй присадибній ділянці один його сорт.
  • Пагони з'являються тільки в травні, до цього моменту рослина знаходиться в стані спокою. Тому недосвідчені садівники часто думають, що воно загинуло, і викорчовують його. Робити подібне неприпустимо!
  • На зиму вкривати квітка не потрібно, але основу стебла все ж слід замульчувати.
  • Стебла необхідно підв'язувати, щоб пориви вітру або сильний злива не пригнув їх до землі.
Доглядайте за платикодон правильно, і він стане чудовою прикрасою вашого ділянки.

З інтернет-магазином GardenHouseви купите його саджанці за прийнятною ціною і в короткий термін. І ваш квітник поповниться ще одним чудовим екземпляром живого декору.