Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Ковані підставки

Артикул: QG18
522.00 грн
Артикул: QG16
929.00 грн
Артикул: QG46
489.00 грн


Відгуки

Подставка под цветы Mario Trezzini «Розовые листья»
Підставка для квітів Mario Trezzini Лавка
Підставка під квіти Mario Trezzini

Ковані підставки: вишукана опора для квітів

Живі рослини давно добре вписуються в будь-який ландшафт, роблять його більш затишним і оригінальним. А вдало підібрані ковані підставки для квітів надають приміщенню або саду респектабельний вигляд. Ажурні вигини металу прекрасно поєднуються і з плетистими, і з кущовими різновидами декоративних рослин.

Інтернет-магазин Gaden House пропонує якісні ковані підставки в сад, які допоможуть створити досконалу композицію природної краси на вашій ділянці. Замовити представлені на сайті вироби, ви зможете по телефону або в онлайн-режимі. Жителі Києва також можуть ознайомитися і вибрати потрібну продукцію в нашому столичному садовому центрі. Адреса магазину вказаний на сторінці «Контакти».

Асортимент, гідний вашої ділянки

В Україні популярні підлогові, настільні та настінні ковані підставки, що дозволяють не просто розставити вазони з рослинами, але і прикрасити інтер'єр і екстер'єр з художнім смаком. Вони бувають різних розмірів і конструкцій, але всі вони призначені для того, щоб правильно розподіляти квіткові горщики навіть на невеликій території. Ці металеві вироби дуже міцні та довговічні. А тому вони будуть багато років забезпечувати ваші улюблені рослини красивим місцем під сонцем.

Підбираючи декоративні конструкції для квітів, вам потрібно вирішити, яким чином розміщувати вазони, щоб вони не заважали іншим рослинам. Такі підставки здатні вдало заповнити порожній простір і надати ділянці особливий шарм.

На нашому сайті можна підібрати оригінальні ковані підставки для вазонів, а саме:
  • Mario Trezzini.
  • Mario Trezzini Велосипед.
  • Підвісна Mario Trezzini.
  • Сходи Mario Trezzini.
  • «Кам'яна квітка», квадратна.
  • «Кам'яна квітка» кругла.
  • Газетница «Попільний мереживо».
  • «Попільний мереживо» тріо.
Представлені моделі можуть допомогти створити неповторний інтер'єр і екстер'єр. З їх допомогою рослини просто розміщуються навіть на маленькій території, а також гармонійно співвідносяться із загальним декоративним оформленням садиби.

Вироби надають неповторний шик будь-якому приміщенню чи дільниці. Вони будуть доречні і корисні не тільки в приватному будинку, але й створять красу і затишок на дитячих майданчиках, облагородять вулиці в міській зоні відпочинку.

Підбираючи оригінальні підставки для квітів, врахуйте тонкощі представленої продукції, дізнайтеся особливості її використання.

Що ми пропонуємо?

Садовий центр Gaden House надає покупцям вибирати з великого асортименту моделей форм, розмірів та дизайну . У нас ви можете купити якісні ковані підставки за доступними цінами. Представлені в каталозі підставки доповнять ваш інтер'єр, додавши в них вишукану оригінальність.

Звертайтеся, наші консультанти будуть раді допомогти вибрати житло для ваших зелених насаджень, яке буде радувати вас довгі роки. Наші співробітники швидко доставлять потрібну вам продукцію за вказаною адресою в Києві та в інші міста нашої країни.