Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Глід

2275.00 грн - 3300.00 грн
Артикул: 130-098
462.00 грн
Артикул: 130-156
Артикул: 80-142

Глід - красивий декоративний чагарник з лікувальними властивостями

Вибираючи глід для посадки на своїй ділянці, ви можете створити дивовижний живопліт. Для цього необхідно посадити саджанці на відстані 20 см один від одного і переплести його гілки. Під час цвітіння або восени, в обрамленні червоних ягід, чагарник чудово виглядає в поєднанні з іншими рослинами, а також сам по собі.

У лікувальних цілях використовують кору, квітки і плоди листяного дерева або куща. Вони добре допомагають в невеликих дозах при вадах серця, розширюють судини і покращують сон. Купити цю рослину в Україні ви можете в садовому центрі Garden House, або замовити з доставкою на нашому сайті.

Квітучий кущ або дерево - вам вирішувати

Глід Пауль Скарлет - це красивий варіант для саду у вигляді куща висотою до 4м. Махрові квіти яскраво-рожевого кольору з'являються в травні / червні. Плоди мають червоно-бурий окрас. Саджанці добре приживаються на будь-якому типі грунту, головне вибрати сонячну ділянку. Дуже любить вологу, тому поливати потрібно не рідше 1 разу на місяць в кількості 1-1,5 відра на кожен кущ, а в посушливий період - 2 рази.

Асиметричну округлу крону потрібно очищати від сухих пагонів кожну весну. Володіючи хорошою фантазією, ви можете надати чагарнику різну форму - кулі, куба, піраміди та інші. У нашому магазині досвідчені консультанти детально розкажуть вам про правила обрізки, підгодівлі, а також нададуть іншу корисну інформацію.

Чудовий глід китайський великоплідний виростає в дерево до 6 м. Це листяне дерево не має колючок, не вимогливе до складу грунту, але дуже любить світло. Ви можете шляхом обрізання пагонів створити з рослини невисокий чагарник в 2,5 м, який буде добре плодоносити і не займе багато місця.

Саджанці можна висаджувати навесні і восени. Дерево відмінно переносить мінливості погоди - посуху, низьку температуру, а також стійко до шкідників. Продаж цього сорту здійснюється за дуже доступною ціною, тому ви можете замовити кілька примірників і створити мальовничу групу біля будинку.

Шкідники і боротьба з ними

Хоча глід і відносять до стійких до паразитів видам, деякі комахи все ж можуть завдати йому істотної шкоди, наприклад, щитівка. Вона навесні випускає біло-жовті личинки, які поширюються по гілках і присмоктуються до кори. Діяльність цих дрібних шкідників здатна погубити як окремі гілки, так і всю рослину.

Тому досвідчені садівники рекомендують своєчасно видаляти відмерлі шари кори, де ховається щитівка з потомством, а також проріджувати крону. Крім того, ви можете обприскати глід після початку цвітіння або якщо помітили появу личинок.

Наші кваліфіковані консультанти з Києва допоможуть впоратися з акацієвою ложнощитовкою, підказавши набір дієвих препаратів для боротьби з нею.

Плямистість глоду (охряне, коричнева, сіра та інші) характеризується появою на листках грибків відповідного кольору, які призводять до передчасного обпадання зеленої крони. Якщо ви обприскаєте рослину 1% -ої бордоською сумішшю і навесні, і влітку, то вбережете перлину свого саду від багатьох захворювань.

Купивши глід в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте прекрасний і здоровий посадковий матеріал, доглядаючи за яким, ви виростите прекрасну і корисну рослину.