Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Контактна інформація

Як доїхати на особистому транспорті:  

Від Києва: їхати по Житомирській трасі від автостанції "Дачна" (близько 3 км), повертати з траси потрібно наліво. Поворот перший від Києва - на спорткомплекс "Чайка" або наступний поворот на санаторій "Перемога".

  1. Якщо Ви повертаєте на спорткомплекс "Чайка" - їхати прямо близько 1800 метрів, перед невеликим мостом повертаєте направо (на нову дорогу) і їдете по головній, проїжджаючи всі склади ще 1700 метрів. Виїжджаєте на "т" -подібне перехрестя, повертаєте направо і через 50 метрів по лівій стороні буде садовий центр "Garden House".
  2. Якщо Ви повернули на санаторій "Перемога", до садового центру їхати від повороту близько 1500 метрів, весь час по головній дорозі. Вище представлена карта проїзду, щоб Ви могли наочно зрозуміти маршрут проїзду до нас. 

Якщо Ви їдете з боку Житомира: проїжджаєте КП (пост ДАЇ) і на наступному повороті, перед пішохідним мостом повертаєте направо - на санаторій "Перемога".

Як доїхати на громадському транспорті: 

Ви можете до нас дістатися маршрутним таксі №561 або автобусом №37 (від м. Святошин до Західний ЖК Чайка). На м. Святошин зупинка знаходиться під мостом. Вийти треба на зупинці "Котеджне містечко". Садовий центр розташовується в декількох метрах від неї. 

Приблизний час у дорозі: 15-20 хв.