Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Лілія

Трав'яниста рослина

Лілія "Black Out", 1.5 л

Артикул: 60-079
81.00 грн
Трав'яниста рослина

Лілія "Gironde", 1.5 л

Артикул: 60-078
81.00 грн
Трав'яниста рослина

Лілія "Elodie", 1.5 л

Артикул: 60-077
81.00 грн


Відгуки

Лілія "Gironde", 1.5 л
Лілія "Elodie", 1.5 л
Лілія "Black Out", 1.5 л

Лілія - ​​ніжне прикраса для вашого саду в Garden House

Лілія - ​​багаторічна рослина, яка протягом багатьох років є улюбленою квіткою багатьох народів. Це загальновизнаний символ невинності і чистоти.

Квітки багатолітника зібрані в суцвіття конусоподібної або циліндричної форми, які розпускаються поступово. Вони мають витончений ошатний вигляд і приємний аромат. Забарвлення пелюсток різноманітне: помаранчеві, білі, фіолетові, яскраво-червоні, ніжно-рожеві, з переливами. У природі не існує тільки синіх лілій.

Якщо ви хочете купити якісний посадковий матеріал, інтернет-магазин Garden House пропонує вам кращі рослини для ваших угідь. У нас ви знайдете продукцію за доступними цінами.

Як вирощувати саджанці?

Лілія росте на одному місці багато років і дуже сприйнятлива до пересадки. Вибираючи місце для посадки необхідно знайти сонячну територію, захищену від холодного вітру. До грунту саджанці вимогливі, але земля повинна бути родючою і рихлою.

Садити багаторічники можна навесні і восени. При весняній посадці на відкритому ґрунті ризик вимерзання цибулин зводиться до мінімуму. Більшість сортів садять в кінці квітня, захищаючи від заморозків під час посадки за допомогою сухої трави.

І все ж найкращий період для посадки - осінь, точніше початок вересня. До цього часу коренева система рослини встигає розвинутися, і з легкістю зможе перенести зиму та весняні перепади температур.

Якщо лілії виросли занадто густо, можна розділити і розсадити їх цибулини. Після цвітіння рослина слабка і недолуга. Дайте їй трохи часу для відновлення і тоді можна її пересаджувати.

Як доглядати за квітами в саду?

Догляд полягає в регулярному поливі і підгодівлі. Бутон квітки повинен рости на сонці, а стебло  ̶  в тіні. Між окремими екземплярами бажано посадити низькорослі рослини, які не дадуть перегрітися і пересихати грунті і кореневій системі.

Волога потрібна весь період зростання. Полив в посушливу погоду найкраще проводити вранці або вдень, після цього землю рихлять. У перший рік росту бажано акуратно видалити бутони, не дати їм розкритися, щоб квітка зберіг силу і зміцнів до наступного року.

Пропозиція покупки від Garden House

Купити відмінні саджанці лілій ви можете в нашому магазині. В каталозі сайту нескладно підібрати сорти, які будуть добре поєднуватися з іншими рослинами у вашому саду. Звертайтеся до наших консультантів, і вони докладніше (в онлайн-режимі або по телефону) ознайомлять вас з умовами продажу та акціями від Garden House.

Посадковий матеріал транспортується по Києву, і в інші куточки України. Ми готові оперативно доставити вам якісну продукцію, яка безсумнівно стане прикрасою вашого саду.