Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Паркові

Цвітучий чагарник

Троянда ЕлІзабет Стюарт

Артикул: з80-104
60.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда Соня Рікель

Артикул: з80-103
60.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда Вільям Крісті

Артикул: з80-102
65.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда Аллісар

Артикул: з80-065
60.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда мускусна Букет Парфе

Артикул: з80-027
77.00 грн
Артикул: з80-012
76.00 грн
77.00 грн
Артикул: з80-088
65.00 грн
Цвітучий чагарник

Троянда "Сорбіт Фрайт", 40-50 см

Артикул: 90-016


Відгуки

Розa парковая Rosarium Uetersen (Розаріум Уетерзейн), 30-40 см
Троянда паркова Lord Byron (Лорд Байрон), 30-40 см.
Розa парковая Rosarium Uetersen (Розаріум Уетерзейн), 30-40 см
Троянда "Сорбіт Фрайт", 40-50 см
Троянда паркова Konsuella (Консуелла) саджанець 20 см.

Паркові троянди: королівська стійкість і чудовий вид

Паркові троянди - це окрема категорія декоративних троянд, призначених для прикраси парків. Дуже красиво виглядають живі рожеві огорожі, які нерідко висаджують для обрамлення окремої зони, або закріплення землі на схилі. Завдяки своїй невибагливості, вони набули значної популярності серед розоводи-аматорів.
В інтернет-магазині «Garden House» можна купити саджанці паркових троянд невибагливих високодекоративних сортів. Ви можете придбати посадковий матеріал як для громадського місця, так і для власної ділянки. Продаж здійснюється в усі дні тижня, замовлення через сайт приймаються в будь-який час доби.

Відмінні особливості паркових троянд

Розміщені на цій сторінці види були спеціально виведені для використання в різних парках, скверах, громадських клумбах. У зв'язку з цим вони отримаи ряд особливостей, які відрізняють їх від більш «домашніх» різновидів.

Великі розміри. Паркові троянди призначені для декорування досить великих просторів, тому висота чагарника досягає 2 м. Квітки зазвичай теж досить великі або зібрані в об'ємні суцвіття.
Ранній початок цвітіння. У парках і скверах бутони розпускаються на 2-3 тижні раніше. Якщо ви хочете, щоб ваша клумба початку пахнути першою, варто знайти місце для саджанця «Лорд Байрон», «Вестерленд», «Розаріум Уетерзейн». Останню з них можна використовувати як плетисту, для прикраси огорожі або стіни.

Підвищена хворобо- і морозостійкість. Так як в парках неможливо забезпечити настільки ж ретельний догляд, як за примхливими садовими квітами, селекціонери вивели сорти, які відрізняються високою стійкістю до знижених температур і різних захворювань. Особливо яскраво виражена ця характеристика у канадських і англійських різновидів. Це дає можливість не проводити укривання на зиму та інші захисні заходи.

Покращена декоративність. Паркові троянди прикрашають територію не тільки в період цвітіння, а й під час плодоношення. Квітки паркових сортів переважно густомахрові, кількість пелюсток нерідко перевищує 100. Але якщо вам потрібні саджанці менш махрових сортів, зверніть увагу на «Консуелло» і «Рапсодію». Восени на кущах з'являється велика кількість яскравих привабливих плодів, які зберігаються до зими.

Якщо вам складно самостійно підібрати потрібні саджанці троянд, наш консультант допоможе вам і детально розповість про догляд за рослинами. Ви можете зв'язатися з представником «Garden House» через онлайн-форму або скористатися кнопкою «Передзвоніть мені».

Щоб купити саджанці паркових сортів класу АА в нашому магазині без попередньої консультації, достатньо оформити замовлення через корзину. Доставка по Києву здійснюється на наступний день, при замовленні крупномірів - безкоштовно. Терміни і ціна транспортування в інші міста України залежать від особливостей замовлення і маршруту перевезення товару.