Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Юкка

Трав'яниста рослина

Юкка нитчаста, С3л

Артикул: 30-338

Юкка - красивий багаторічник з пишним цвітінням

Юкка нитчата прийшла до нас з Північної Америки, де отримало й іншу назву рослини - «Дерево щастя», оскільки її будова трохи нагадує невисоке деревце або кущ. Вічнозелена культура відмінно зимує на території України і застосовується як в садовому дизайні, так і для оформлення офісів, торгових залів і просторих житлових кімнат.

Її листочки, зібрані в акуратну розетку, відрізняються загостреними кінчиками і опушені тонкими волокнами. У період цвітіння (червень-липень) над ними височить цветонос до 2 м у висоту, густо вкритий воронкоподібними бутонами ніжно-білого або кремового забарвлення.

Якщо хочете виростити цей багаторічник на своїй ділянці або в будинку, купити акліматизований посадковий матеріал ви можете в Garden House. Наш інтернет магазин пропонує доставку замовлень по Києву та в інші міста країни.

Садимо «Дерево щастя»

Основною умовою для висадки юкки є сонячне світло, оскільки в тіні ця культура не цвіте, а листя сильно зменшуються в розмірі. Саджанці добре вкорінюються на будь-якому типі грунту, особливо якщо ви покладете в лунку гравій, щебінь або пісок для дренажу. Це запобіжить пошкодження чутливих до перезволоження коренів.

Якщо ви помітили, що листочки почали закручуватися, а нитки на них - трохи обвисати, то це явний знак, що сигналізує про недостатньому поливі. Підживлення комплексними добривами в перші два роки після посадки теж дуже важлива для багатолітника.

Догляд за юккою

При посадці в саду необхідно вчасно обрізати бічні відростки, інакше рослина перетворитися на недоглянутий кущик з незрозумілого виду кроною. Якщо ви вирішили вирощувати саджанці в будинку, то слід:
  • Постійно стежити, щоб у піддоні горщика не накопичувалася вода.
  • Вибрати для рослини саму освітлену область квартири.
  • Виносити юку в теплу пору на повітря.
  • Протирати пил на її листочках вологою серветкою.
Юкка практично не схильна атакам комах і хвороб. Вирішивши купити посадковий матеріал в нашому магазині, ви завжди можете розраховувати на професійні поради наших фахівців по догляду за будь-яким типом культури.

Готуємо кущик до зими

Щоб рясне випадання снігу не зашкодило листя, необхідно пов'язати їх в пучок. Оскільки коренева шийка юки трохи виступає над поверхнею землі, то для перестраховки ви можете вкрити її опалим листям.

Якщо синоптики обіцяють сувору зиму, то молодим рослинам краще забезпечити повітряно-сухе укриття. Для цього можна використовувати старий ящик з дерева без дна, який зверху слід накрити нетканим матеріалом, обкласти гілочками хвойних рослин або насипати опалого листя, а поверх додатково накрити вийшла композицію поліетиленом. У цьому випадку культура гарантовано не постраждає від морозу.

Поєднання з іншими рослинами

Юкка вигідно виглядає в композиціях з мініатюрними квітами та кущами, наприклад з красолею, братками і подібними квітами. Невисока ціна представлених на продаж саджанців в каталозі Garden House дозволить вам придбати їй хороших компаньйонів і створити неймовірні за красою клумби або миксбордери.